Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan döntöttétek, hogy...

Ti hogyan döntöttétek, hogy hová mentek tovább továbbtanulni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, most megyek 8.-ba és ötletem sincs.

3-as átlagot tanulás nélkül hozom, tavaly 4-es voltam egy kis tanulással szóval menne nekem az 5-ös is csakhát nincs kedvem tanulni (eddig a tanulás úgy volt, hogy ami egyszerű volt azt megcsináltam, az első probléma után viszont hagytam).


Igazából nem érdekel semmi, szeretek játszani és ennyi.

Sok pénzt szeretnék keresni 0 munkával de ez lehetetlen ugye :D


Fiú vagyok.


2016. aug. 4. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hááát... elég sok minden érdekelt, konkrétan hat szak, így fogtam egy dobókockát... és hát kisorsoltam. :)
2016. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. Már 21 vagyok de még mindig nem érdekel semmi xd én úgy döntöttem el hogy ahol apa dolgozott áruházba volt cukrász tanuló felvétel és hát akkor cukrásznak mentem igaz hogy utálok sütni xd
2016. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet.

Én is így voltam, nagy nehezen bekerültem egy gimnáziumba, amit végigvergődtem, mert hiányzott az a plusz tanulás, amit általánosban ellinkeskedtem. Mégis küzdöttem, mert nem akartam szakmát tanulni.

Érettségire sikerült összekaparni magam, utána humán jellegű főiskola, ahol már odatettem magam. A humán tárgyak jól is mentek mindig, a nyelvtanulás ment nehezebben, de megerőlteti magát az ember, ha tétje van.

Ha nem érdekel semmi, akkor arra összpontosíts, ami jobban, könnyebben megy. A játékon kívül.:)

2016. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lakhelyemhez közeli középsuliba mentem, és maradtam is ott szakmára. Persze ezt azóta más jó párszor megbántam.


Sok pénzt úgy lehet keresni, ha nem alkalmazott vagy. Ahhoz meg olyat kell tanulni, amit nem csak alkalmazotti munkakörben lehet végezni.

2016. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huh hát nekem nagy vágyam volt bekerülni az egyik megyeszékhelyen lévő erős gimnáziumba, igaz minden áldott nap be kellett bumliznom busszal, de nagyon büszke voltam rá, hogy sikerült elérnem a célomat.
2016. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!