Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti bátyátok is szokott...

A ti bátyátok is szokott hülyeségeket csinálni, írnátok sztorikat?

Figyelt kérdés

Köszi előre is!😸

A bátyám 14 éves én 4 évvel fiatalabb vagyok(Lány és számoljátok ki hány éves)vele közösen írtuk ki a kérdést.

A sztorikat KÜLÖN köszönöm!



2016. aug. 5. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Z-Vuw-burI0


Én ilyen videókkal traktálom húgomat. Mivel megnézni nem hajlandó ezért csak elmeséltem neki nagyjából mi van benne.

2016. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj. Minden srác csinál hülyeségeket. Mi az ő korában mindig valami extrém dolgot csináltunk aminek sérülés lett a vége vagy rendőrség. Ebben a korban kell kiélnie magát az embernek a hülyeségek terén mert később már a komoly ambícióké a főszerep.
2016. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sztorikat? Légysziii
2016. aug. 6. 22:00
 4/4 anonim válasza:

Hát nekem van két bátyám és egy unoka bátyám,így elhihetitek elég sok sztorit tudok mesélni. A legidősebb bátyám most 19 az unokabátyám 18 a legfiatalabb bátyám 17 én pedig 16 éves (lány) vagyok.A 14 szülinapomon reggel úgy keltettek fel hogy valamelyikük belekiabált a fülembe én pedig felültem,de nem kellett volna mivel lefejeltem a csoki tortámat.Utána kikergettem őket a kertbe és elindítottam a slagot(megjegyezném december 30-án van a szülinapomon) és mindegyiküket lelocsoltam szerencsére nagyobb bajuk nem volt egy kis megfázásnál😂😂

Aztán ez egy hónapja történt hogy a barátom megcsalt így nagyon magam alatt voltam. Aztán a legidősebb bátyám kitalálta hogy hogyan vidítsanak fel. Át hívták a haverjaikat és felvettek RÓZSASZÍN DRESSZEKET ( amit a vizibalettos lányok szoktak) meg kisminkelték magukat( fogalmam nincs róla honnan szerezték a dresszeket meg a sminkeket😂) utána belecsobbantak a medencénkbe és próbálták utánozni a mozdulatokat nagyon viccesen mutattak 😂😂😂😂😂

Aztán a hétvégén történt hogy meg akartak tanítani gördeszkázni. Minden jól ment addig míg lenem gurultam a meredek dombon. Mindent elmagyaráztak meg is csináltam de hogy hogyan kéne megállni azt az egyet kihagyták. Így gurultam lefelé a dombon a végén beledőlve a szúrós bokrok közé. Míg én azzal bajlódtam hogy fel tudjak kelni ők lefényképeztek és röhögnek rajtam. Úgy hogy három istenverte báttyal vagyok megáldva de nagyon szeretem őket akár milyen hülyék is tudnak lenni de velem együtt😂

A bátyádnak üzenem hogy nyugodtan szivasson csak téged így fogsz csak megedződni (legalább is a kisebbik bátyám Dominik nekem is ezt mondta) de nem azokat a nagyon durvább extrémebb szivatásokat mert ezekből már nekem is volt részesem és sajnos rendőrségi ügy lett belőle. Neked pedig kitartás a továbbiakban a báttyádhoz és az orbitálisan nagy hülyeségeket😉😉😉

2016. szept. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!