Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 15 éves vagyok és szeretnék...

SzűcsGergely99 kérdése:

15 éves vagyok és szeretnék valamilyen diák munkát a szünetekben, csak nem tudom, hogy van rá lehetőség új telefonra kéne a pénz (meg sok más mindenre :D) csak nem tudom van e rá lehetőség?

Figyelt kérdés
válaszotokat előre is köszönöm!!fontos!!

2014. nov. 26. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a nyári szünetben. 16 év felett bármikor. (De akkor is nehéz találni.)
2014. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ez a baj hogy elég nehéz találni...de én láttam olyat is hogy bármelyik szünetben lehet ha be töltötted a 15 életevedet.maximum még az ha olx en adok fel hirdetést hogy munkát vállalok és az esetleg ,de az se biztos
2014. nov. 26. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
16 év alatt ne reménykedj. Vannak akik nyár végén születtek azok mit mondjanak? Mire betöltik a 16-ot, már kezdődik a suli! :(
2014. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
15 éves kortól már lehet diákmunkát vállalni a szünetekben, de szülői engedély kell hozzá. Csomó diákmunka van csak nehéz megtalálni a jót vagy azt ami aktuális. Én a jobozz -on szoktam nézni magamnak munkát mert ha jól látom állandóan frissül és sok diákmunka van rajta. Amúgy ha a nyári szünetre szeretnél munkát ne júniusban keress, mert akkor nagyon nehéz kapni. Inkább május környékén nézelődj mert elég sokan szeretnének dolgozni.
2014. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!