Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a közalkalmazotti jogviszonyban lévő iskolatitkárok a szakmai minimálbérükkel agyon vannak hajtva? Egyre stresszesebb a munka, mindenre egyedül!

Figyelt kérdés
Lehetőség szerint csak iskolatitkárok válaszoljanak a kérdésemre, mivel szerintem azok, akik nem dolgoznak/dolgoztak ilyen munkakörben, fogalmuk sincs arról, hogy miről beszélek. Mi van akkor, ha a munkám nem fér bele a 8 órámba, és felállok és hazamegyek? Ugyanis a túlóra nincs elrendelve, úgymond önszorgalomból mindegy, hogy mikor, de legyél kész határidőre.

#stressz #iskolatitkár #túlóra a semmiért
2014. máj. 30. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy mondod. A felvételi időszak is tiszta hajsza.
2014. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Folyton a pedagógusok béréről van szó, a miénk pedig alig több, mint egy takarítóé, és mekkora a felelősség rajtunk, nem is értem, hogy hogy van ez. Szinte úgy érzem, hogy teljesen feleslegesen dolgozom, mert csak akkor vagyok fontos, ha véletlenül nem vagyok - nem gyakran fordul elő -.

Amit megcsinálok, az mind természetes, sokszor úgy érzem, hogy csinálja az iskolatitkári munkát a pedagógus, úgyis csak aktatologatónak nevezett a múltkor az egyik! Pedig nélkülünk sokszor még a fénymásolóval sem boldogulnak!

2014. máj. 30. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:

ma nem éri meg magyarországon közalkalmazottnak lenni.

menj a versenyszférába, ott is hajtanak, csak jobban fizetik meg.

2014. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!