Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az jo ha azzal kezdek?

Az jo ha azzal kezdek?

Figyelt kérdés
Egy lanynal jaj de szep vagy es szexi is szexelunk?Nem ertem eddig miert nem jottbe mindig vizes lett a polom stb...

2016. aug. 6. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi vaaaaan?
2016. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtok rendes valaszt adni???
2016. aug. 7. 11:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló szavával érve :Mi vaaaaan?


Szóval akkor most lány vagy és fiúhoz mész oda, vagy lány de lányhoz mész, vagy fiú vagy és lányhoz mész oda így?


Egyszerűen nem értem mit mondassz.

2016. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!


Ha az eddigi válaszoknál többet mondó, informatívabb válaszokat vársz, akkor legyél szíves érthetőbben, helyesebben megfogalmazni a kérdésed. Ez a te érdeked is.


Üdvözlettel!

2016. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rendes kérdést feltenni?
2016. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a Mi vaaan?

akkor

Tesséékk??

2016. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyik ismerősöm 2 hónapig udvarolt egy lánynak, vagy 20 ezert ráköltött, elment vele mindenhova, aztán meg a lány szépen választott valaki mást magának. Na most akkor az mit szóljon? Megérte ez neki? Nyilván nem.

Én azt mondom, hogy egy férfi ne próbáljon meg udvarolni olyannak, akiről látszik, hogy a csajnak már nem tetszik. Mert akkor az így piszok nehéz lesz. Akármit vehet neki, akármit mondhat, csinálhat, nem fog összejönni vele a lány.

De ha látja, hogy a csaj mutat felé valamit, hogy közeledik, hogy akár össze is jönne vele, na akkor kezdjen el udvarolni neki. Tudod ilyenkor el kell dönteni, hogy egy viszonylag tűrhető lányt választasz és nem érdekel mit gondolnak mások, mert nem akarsz megfelelni a haveroknak egy menő csajjal, vagy pedig direkt egy menő csajt választasz, de az meg nem valószínű, hogy érdekelni fogod.

2016. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Noha a kérdést továbbra sem értem, #8-as versenyzővel vitába szállnék.

Szóval azt mondod, hogy csak ha a csaj már felfigyelt rám, ha már kinézett magának, akkor vegyem a fáradságot, hogy udvaroljak neki? Elég tutyimutyi hozzáállás. A büfében is várjam meg, amíg megtetszem a rántott húsos szendvicsnek, s csak aztán vegyem meg?

A világ messze nem így működik. Te vagy a férfi (legalábbis leszel), te döntöd el, hogy ki tetszik neked, és hogy kit akarsz megszerezni, és nem a maradékból választ ki téged valaki. Neked kell elérned, hogy a csaj felfigyeljen rád, hogy egyre többet gondoljon rád, hogy este, amikor lefekszik, kellemes izgalom járja át, míg rád gondol, míg rólad ábrándozik. Nem jössz be mindenkinek, ez nyilvánvaló. Lesz néhány pofára esés. De ezekből tud tanulni az ember.

Ami pedig a húszezres barátodat illeti; nyilván nem kergették otthon az asztal körül, hogy erre a csajra költse apuci nehezen megkeresett pénzét. Ennek ellenére megtette. Mostanra megtanulta a leckét, többször nem fog előfordulni.

2016. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lany!!
2016. aug. 13. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!