Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan emberek...

Tényleg vannak olyan emberek akik szerint szépek a kövér nők?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 17:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg. Mert szerinted 7 milliárd emberből mind a 7 milliárd ugyanazon a véleményen képes lenni? Ha ez így lenne, világbéke következne be s többet nem lennének háborúk, nézeteltérések, konfliktusok. Ügye ez neked is nevetségesen hangzik?

Szóval igen, tényleg vannak ilyen emberek.

2016. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert az emberek többsége elítéli a kövér nőket. Én is az vagyok.
2016. aug. 11. 17:54
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
De miért ítéled el? Lehet hogy beteg, hormonzavar, depressziós vagy bármi ilyen problémája van.
2016. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem arra mondta, hanem hogy ő is kövér nő.
2016. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Félre érted 2-es ,én is kövér vagyok!
2016. aug. 11. 17:58
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy meg lehetőségek tárháza áll előtted, hacsak nem valamilyen betegség miatt van ez a jelenség, kérdező.

Ha le akarnál fogyni, mert például úgy találod szépnek magad.

De azon ez sem változtat, hogyha valaki szeret, akkor fogadjon el a külsőddel együtt. Szerintem.

2016. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

Fuss mindennap például 20 percet. Valaki azzal fogyott 1 hét alatt 3 kg-t. 1 héthez képest ez nem rossz :D

És ha megduplázod a napi adagot, akkor 6 kg-t... S így tovább :D

Ha meg nem akarsz lefogyni, akkor ne tedd. Sok a felszínes ember, de legalább ha ezek nem közelednek hozzád, akkor velük nem lesz problémád. De ha egyszer találsz valakit aki így elfogad, az igaz szerelem lesz.

~Előző voltam

2016. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Én is kövér vagyok, oké, nem extrém, de van rendesen rajtam mit fogni. És ha hiszed, ha nem, rengeteg pasi bukik rám, és jobbnál jobbak. Komolyan mondom.
2016. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7# Köszi a tippet,kipróbálom a futást!:)
2016. aug. 11. 18:52
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem extra 10 kiló belefér és sok nőnek jól áll a teltebb alkat, 20 vagy fölötte nekem már kicsit sok. Ajánlom a gyaloglást kezdetnek, nem a futást. Ha több, mint 10 kiló fölösleg van, akkor árt a térdnek a futás, így előbb hosszú, tempós sétákat csinálj míg kicsit le tudsz belőle adni és ezután jöhet a futás vagy lépcsőzés :)
2016. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!