Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan erzem magam rosszul...

Jogosan erzem magam rosszul emiatt? (Buntudat)

Figyelt kérdés

Tavaly nyar ota jarok teniszezni(kisebb koromban teniszeztem, de 1 eve kezdtem ujra edzesszeruen..) egy uj edzonel. Tavaly tetszett meg minden, kb. novemberig jartam, iskola idoben penteken, neha szombaton is. Aztan majus vegeig szujeteltem majd ujra kezdtem, mivel nalam az iskola van az elso helyen, (es mar nagyon benne voltam a tanulasban november kornyeken.) De mar kezd az idegeimre menni, folyton hulyesegekrol beszel, a ket oras edzest sokszor harom, harom es fel orara huzza el emiatt.(Ezt nem szamolja fel termeszetesen) Kb. abbol egy nyari napom, hogy delutan elmegyek edzesre heti 3x, es este jovok haza. Nekem ez nagyon nem tetszik. Apammal megbeszeltem, hogy ma elmegy hozza, rendezi a tartozast es azt mondja, hogy nala dolgozok a hatralevo szunetben. (1 hete voltam utoljara, azt mondtam, hogy elutaztam, es hivom amikor megerkeztunk, de mar tegnap csorgetett..Persze nem vettem fel.

Kicsit tahonak erzem magam emiatt, hogy igy lesz vege. Sokszor en erzem magam rosszul, amikor mas ember sokkal erkolcstelenebb, es o az akinek szegyelnie kellene magat.. Azaz buntudat van bennem, de onmarcangolas igy edzesekre jarnom.

17F


2016. aug. 16. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Jogosan...azért elköszönhettél volna tőle...
2016. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majd lehet megyek majd hozza maskor, de nem ertem miert kellene elkoszonnom tole. Vegulis nem ingyen teniszezett velem, hanrm fizetve volt.
2016. aug. 16. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!