Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt lehet értékelni egy kérdezőt?

Itt lehet értékelni egy kérdezőt?

Figyelt kérdés
Ha nem, pedig már volt téma, akkor vajon miért nem?
2016. aug. 16. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem mert a kérdező kérdez, tehát nem lehet a válasza "hasznos" vagy "nem hasznos". Eleve nem is tud válaszolni a saját kérdésére, hiszen azért írta ki, mert nem tudja a választ. :D
2016. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, pedig nem lenne rossz. Ha lehetne a kérdezőket is pontozni, látszana a hasonlóan megfogalmazott troll kérdések nagy része, amit könnyebben jelenthetnének a felhasználók. Az is látszana, amikor valaki 10 kérdést ír ki, szinte szó szerint ugyanazzal a tartalommal.

Nagy előny lenne, az is, hogy első ránézésre látná az ember, hogy érdemes e időt pazarolni a válaszra. Sokszor látok olyat, hogy valaki kérdez egyet, normális, érvekkel teli választ ad, de mivel neki nem tetszik, felesleges volt a válasz és csak azt fogadja el, ami helyesel.

Konkrét példa. Ha tudtam volna, hogy a kérdezőt nem érdekli a normális válasz, akkor nem pazarlok rá az életemből 3 percet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2016. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért velem is előfordult már, hogy kiirtam egy kérdést, erre pár idióta kiragadott egy kis részletet a sztoriból, ami amúgy rohadtul lényegtelen is a kérdés szempontjából, meg egyáltalán nem is értem, miért hazudtam volna egy olyan dologban és tényleg úgy történt minden, ahogy a kérdésben megfogalmaztam, de mégis minden második válasz az volt, hogy: "Kamuuuu"..Ha lehetett volna pontozgatni, biztos lepontoztak volna.

Szóval ez lenne a hátránya annak, ha lehetne a kérdéseket is pontozni, mert lehet, tényleg igazat ir a kérdező, csak másokkal még sose fordult ilyen elő és rögtön lepontozzák, mert jajj ez tuti kamu és utána senki nem olvassa el a lepontozás miatt, pedig a kérdezőnek tényleg szüksége lenne tanácsokra..

2016. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!