Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kérdés minősíti a kérdezőt?

A kérdés minősíti a kérdezőt?

Figyelt kérdés
Néhány napja több alkalommal látogatom ezt a honlapot, mert kíváncsi lettem arra, vajon leggyakrabban milyen kérdéseket tesznek föl? Arra lettem figyelmes, hogy szinte minden kategóriában írnak naponta nem is egy olyan kérdést, aminek a megfogalmazása enyhén szólva debil. Arra még nem jöttem rá, hogy a kérdező(k) ennyire egyszerű(ek), vagy néhányan csak szórakoztatják magukat az ilyen jellegű kérdésekkel?

2014. aug. 12. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vannak olyan kérdések amiket csak hülyeségből raknak fel...de sok olyan van ahol tényleg segítség kell és fontosak a normális válaszok...van olyan kérdés ahol sorsok dőlhetnek el :)
2014. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1-re:


Ezek szerint mégsem látogatok ide olyan sűrűn, hogy ezt a feltett kérdést nem vettem észre.

2014. aug. 12. 15:21
 4/4 A kérdező kommentje:

#2-re :


Igen, észrevettem ezt a tagolódást, csak ma valahogy több, nekem bugyutának tűnő kérdésbe botlottam. Lehet, ez volt napokkal ezelőtt is a helyzet, ezt nem tudom. Először arra gondoltam, hogy ezekhez hasonló tartalmú válaszokat írok, de mégsem tettem.

2014. aug. 12. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!