Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segitenetek nekem? Ma kb...

RekaFeher kérdése:

Segitenetek nekem? Ma kb fel9-korul tortent a dolog 15L

Figyelt kérdés

Jottunk haza haverral es a tesommal. Egy bacsimeg kerdezte hol a szorakozo hely??

Cserebe ha elmondtuk penzt nyomott a kezunkbe. Nem fogadtuk el azt mondta ha nem vesszuk el meg haragszik. De engem nagyon furdal a lelkem. Buntudatom van mit tegyek ez ellen?? Hogyan tegyem jova?? imatkoztam is Isten biztos haragszik ram mert egy mocsok voltam. Szerintetek is az voltam? En igazabol egy segitokez lany vagyok nem ilyen undorito valami tanacsot tudtok adni? mar nem birom a pasim hianyzik a baratnoim haragszanak kesz vegem


2016. aug. 17. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ajánlok egy agyturkászt
2016. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En meg szeretnek egy normalis valasz irot mert teljesen ki vagyok mar!
2016. aug. 17. 00:13
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
szar volt, fantáziátlan, kicsit se vicces, látszik hogy egy unatkozó unintelligens szerencsétlen gyökér vagy, aki még egy kamukérdést se tud poénosra megírni
2016. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na ide figyeljel. velem ez meg tortent a csaladom eletere mondom! Tisztara ki vagyok hogy egy bacsitol elfogadtam a penzt.
2016. aug. 17. 00:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert pénzéhes szar vagy
2016. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miert lennek? Velem joval kezdessz! talan nem tudod milyen az anyagi helyzetunk barom allat. Lenezo
2016. aug. 17. 00:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Most már nem tudsz mit tenni.

Vegyél rajta ételt és add oda hajléktalanoknak. Vagy vegyél belőle egy ruhát és add oda egy rászoruló kisgyereknek. :) Így nem egy rossz tudat él benned, hanem enyhítheted azzal, hogy jótékony célra használod fel, ha már elfogadtad.

2016. aug. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is. De bennem marad ez a rossz tett. Mást hidegen hagyna de én nem bírom elviselni ezt.
2016. aug. 17. 00:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyat se nagyon láttam még aki nem örült a pénznek.
2016. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem örülnék olyannak, amit hozzám vágnak.
2016. aug. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!