Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tortent Veletek furcsa dolog...

Macska101 kérdése:

Tortent Veletek furcsa dolog amire nehezen vagy sehogyse ugrott be a magyarazat? (kisertet v. ehhez hasonlok)

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 17:09
 1/10 A kérdező kommentje:
(sehogy se)
2015. júl. 25. 17:11
 2/10 anonim válasza:

PL.: Elment a WiFi, nagyon rossz érzés és nem tudtam megmagyarázni.

Vagy egyszer este olyan hangot hallottam és.anyám is Hogy dörömbölnek az ajtón mikor senki nem volt kint. Elég para.

2015. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Átkerültem az Üllői út túloldalára. Mentem, mentem, és egyszer csak már a túloldalon az ellenkező irányba haladtam.


Gyerekkoromban egyszer az anyám hangját hallottam a konyhából egy fél másodpercre, de nem volt ott senki.


Szintén gyerekkoromban, kinti szélcsend, csukott ablakok mellett két szoba közti kétszárnyú becsukott ajtót valaki/valami teljes erőből rázta. Én nagyon bef0stam, a bátyám odaugrott és kinyitotta, mire megszűnt a jelenség.


Ez nem igazán megmagyarázhatatlan, de "parajelenség": talán 8 éves koromban, nagyapámnál, viharban, belecsapott a vezetékbe a villám és a konnektorból kijött egy gömbvillám, fehér volt, kb. 10-15 cm átmérőjű. Egy pillanatra láttuk csak, aztán "visszaugrott" a konnektorba.

2015. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, még kisebb dolog, hogy régi lakásunkban kétszer is volt, hogy a fürdőszobában a kádnál a csap ütközésig ki volt nyitva, mikor hazaértem. Egyik alkalommal csak ömlött a víz a lefolyóba, másszor zuhanyra volt állítva és elárasztotta a fürdőszobát.
2015. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kisgyerekeket (noket) stb. konnyu megviccelni .

A villam esete abszolut "normais" derult egbol is !!! A csapok kinyitasahoz csak egy bejarati kulcs kell , mert nem vagyok tolvaj .

64-evig sose tortent furcsa dolog (velem) , de a napokban igen , s a

"hajmereszto" az volt , hogy pont a foldonkivuliekrol dumcsiztunk az interneten....:-)

2015. júl. 25. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, és mi volt az a furcsa dolog?
2015. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pár éve éjszaka 2 "csillag"-ra lettünk figyelmesek az égen amik összevissza mentek az égen, egymást követték

Aztán lassan elhalványultak és eltűntek

Azért írom csillagnak mert tök ugyan úgy néztek ki mint a csillagok csak ezek mozogtak

2015. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

(7-es)

Nagyon nehez ezekre ertelmes valaszt adni , mert az ember szeme keptelen az egen tavolsagot merni. Az ember szeme "csokevenyes" akarcsak az agya . Szemfenyvesztok a youtube-on ugy becsapjak a szemem , hogy szegyenlem magam !

2015. júl. 25. 22:02
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos az ember hallasa se jobb (amiota kileptunk az allatok sorabol)...:-) Legyszi ne kritizalj , mert szeretem magam...:-)

(Darwin elvtars szerint en is csak egyfajta majom vagyok)

2015. júl. 25. 22:11
 10/10 A kérdező kommentje:

Informacio ertelmezese......

Youtube:The Fastest Punch in the world

hat ez tenyleg Foldonkivuli !!!! Arrol nem tudok semmit , hogy a hallasa is jo? (de minek?)

2015. júl. 25. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!