Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tortent veletek is mar nem...

Zsani123 kérdése:

Tortent veletek is mar nem hetkoznapi dolog?

Figyelt kérdés
eleg erdekes erzesem van.rengeteg furcsa dolgot lattam mar,es eltem at.veletek is volt ilyen?.ha igen,micsoda?.egyebkent almodok meg,latok elore dolgokat,kitalalom mire gondol mas,tudom mi fpg tortenni sokszor.satobbi...van valaki akivel ugyanezek vannak?.mit kene tennem.?.ne foglalkozzak vele?.

#természetfeletti #nem hétköznaphi.spirituális
2014. júl. 16. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokan vannak. Ha előre látod a rossz dolgokat is akkor próbáld meg megakadályozni ha képes vagy rá.
2014. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lionkind ***** válasza:
Én néha beleérzek más gondolataiba, érzéseibe de ez nálam fejlesztett képesség nem spontán (meditálok és emelem a tudatosságomat, az energia szintemet). És nem csinálok semmi különöset csak elfogadom hogy ez van.
2014. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is. te milyen furcsa dolgokat láttál?
2014. júl. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én csak előre láttam alvás közben sok-sok dolgot ami aztán valóra is válik. Én azt ajánlanám neked, hogy ha valakinél észlelsz rosszat akár hülyének is néz, akár nem mond meg neki. De ne élj vissza vele, mert bölcsen kell használnod.
2014. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen minden ami hetvegen tortenik az nem hetkoznapi
2014. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!