Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú aki szereti...

Van itt olyan fiú aki szereti Jacob Sartoriust?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 23:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
7-es vagyok...Huu látszik hogy valami kislány vagy aki szerelmes lett Jacob Szartoriuszba és tökéletesnek látja és úgy védi mintha a pasija lenne közben 10 éves (és ne magyarázd meg hogy több vagy mert egy 14 éves már nem kisfiúkért rajong esetleg valami 5SOS ért akik 19-20 évesek.Lehet még kesevebb is vagy mint 10.)És hogy lennék irigy 16 évesen egy mittudomén hány éves (max 12 ) kisfúra.Amúgyis rendesen fogalmaztam nem írtam róla semmi rosszat sőt írtam is ha keményen dolgozik akkor leget belőle a jövő Justin Biebere aki világsztár mellesleg.Akkor mi a problémád?Mellesleg nagyon aranyos kisfiú csak azt sajnálom hogy a média kihasználja már ilyen kiskorába..Majd 20-22 évesen sajnálni fogja hogy nem volt normális gyermekkora.Tudod az ilyenekből lesznek a drogosok akik besokalnak a médiától.Justin Biebernek is volt egy ilyen korszak az életében és persze mindenki őt szólta le pedig mindenki besokalna az ilyen sztárok helyében.
2016. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Hat ha ilyeneket irtok...amugy nem ertem miert utaljatok..csak azert mert mindenki...de miert? O is olyan mint a tobbi pava, na es veluk mivan?
2016. aug. 23. 13:33
 13/30 A kérdező kommentje:

Vagyok már 15.. És nem vagyok szerelmes belé,amúgy is ő 14 lesz

Az 1D-t is szeretem ki mondta neked h nem szereten az 5SOS t? Ja hogy te ennyire ismersz engem?? Gratulálok biztos nem vagy 16 max 13

2016. aug. 23. 13:37
 14/30 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem hogy ki nem szereti hanem azt hogy van-e itt olyan fiú aki szereti, de te még ezt se vagy képes felfogni a kicsi agyacskáddal

De azér TYSM

Ugyhogy el lehet menni Szia

2016. aug. 23. 13:40
 15/30 anonim ***** válasza:
Az összes pávát utálom, ő miért lenne kivétel?
2016. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
#12 #13 #14 Te g-ci buta vagy.Gratulálok ha 15 évesen olyan szinten vagy hogy egy kisfiúért rajongsz.A valóságban kéne már pasiznod.Írj rám és akár bejelölhetsz facebookon hogy megklásd én nem hazudom hogy 16 vagyok, ja hogy az már nem menne mert valójában még a facebookot sem engedik a szülei a kicsi lánynak?Bár ez elég egyértelmű...csak rá kell nézni a te írásodra meg az enyémre.Süt róla hogy egy kislány írkálja ezeket.B-sszameg nem szégyenled magad kis csitri létedre nekem pofázol?Na az ilyeneknek szoktam egy olyan fülest lebaszni hogy ketté áll a haja.(Volt már rá példa mikor a tesóm barátnője próbált nekem pofázni.)Várom az üzeneted.15 éveske😁😁Ne nevettess.
2016. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂 ha lany lennel szeretned ne tagadd te kis g*ci
2016. aug. 23. 23:58
 18/30 anonim ***** válasza:
Jobb érv nem jutott az eszedbe? Mert ez azért elég gyenge...
2016. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Miért van lány neved?amugy ne ide jarj ribiskedni
2016. aug. 24. 12:20
 20/30 anonim ***** válasza:
Na látod itt buktál le hogy 8 éves kis ripacs vagy.Ha idősebb,érettebb lennél nem így válaszolgatnál :D Na menj inkább kapcsold be a Minimaxot nem kell neked még pasikra nyáladzodnod. Lány vagyok mint írtam jelölj be fb-n ott is visszaírok:..:DD Csak hát ugye nem merted elküldeni a facebookod vagy instád.
2016. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!