Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú aki szereti...

Van itt olyan fiú aki szereti Jacob Sartoriust?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 23:04
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Elkuldtem linkbe de mindegy 😂😂

Mindenki ezzel jon hogy te csak egy kis 8-9 eves vagy..komolyan mas nem jutott eszedbe?😂😂 szanalmas r.banc vagy,ilyenen csak nevetni tudok

2016. aug. 25. 10:08
 22/30 anonim ***** válasza:
Hol kulted el?Annyit irtal hogy jeloljelek be.A neved alapjan jeloljelek be vagy mi?Nagyon ertetlmes a neved is "ECCAWÚ" igen kishugomék mondogatják ezt, meg éneklik (9 évesek).Es igen nem lehetsz tobb 10 nél mert akkor nem ilyen szinten lennél, nem szeretnél egy kissracot ennyire mert állitolag 15 vagy.Akkor hogy lehet rajongani egy kisfiúért?Beteges.Meg osztani az eszed nálad jóvak idősebbnek..Tudid te meg javaban gyerek vagy mikozben en mar nemsokara felnott ugyhogy a pofadat evesre hasznald.
2016. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#22: 13 éves...


Amúgy nem. Szerintem még lányok közül is kevesen ,fiúk közül meg max. 1-2. Amúgy bele hallgattam egy-pár számába és szerintem gusztustalan. Még JB is jobb nála ,mivel legalább neki a számainak az instruja elég jók (a "What do you mean"-é egyenesen fantasztikus). Ennyi.


Ami viszont elégé szomorú ,hogy Marlon Webb,Aubrey Stubbs és ThehappyjewTalian csinált is vele közös vine-t ,pedig ők a legjobb vinerek Anwar Jibawi és King Bach mellet.

2016. aug. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
You take the opinion everyone else is saying.I was one of those people at first,but I bet you right now that it you were to meet him he's the nicest person ever.Don't take other people's opinion.People like you don't even know him, so stop throwing hate
2016. aug. 30. 18:55
 25/30 anonim ***** válasza:
Ezt ugye nem a Szartoriustól szedted? :,DDD
2016. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
2016. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Öhm...nekem ezekből a kommentekből az jön le hogy az az érett és "felnőtt" aki ilyen rondán beszél? És belegondoltok hogy mi van ha tényleg fiatalabb? Jó példát mutattok mindenkinek.


Amúgy meg nem értem hogy lehet valakit utálni akiről semmit nem tudsz. Esetleg nem szimpatikus, vagy nem tetszik a zenéje, de hogy jösz ahhoz hogy egy totál ismeretlen embert bemocskolj? Nem értem ezeket. Komolyan...neked jólesne? És meg mielőtt mondaná valaki nem kortól függ valakinek az érettsége. Lehetsz akár 35 is, ilyen stílussal.

2016. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#27 Én utána néztem Jacobnak és igen teljesen ellenszemves.Amúgy meg nem kell félni hogy milyen példát mutatnak nekik egyesek már így is rosszabb mint a kommentelők.Üzenetbe is folyton zaklat Jacobbal.
2016. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
NEM LOPOTT!!
2017. jan. 7. 19:46
 30/30 anonim ***** válasza:
#29 Takarodj már😂😂
2017. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!