Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább a létezést...

Nem bírom tovább a létezést meg őrülök, mihez kezdjek? 16/L

Figyelt kérdés

Nem bírom tovább.

Nem tudom le írni mi van velem de ez az érzés borzasztó megfogom ölni magam mert ez soha nem fog megváltozni.

Nincsenek barátaim nem járok sehova.

Elegem van mindenből.

Elegem van abból h felkelek aztán le fekszek és semmi nem tortenik. Elegem van abbol h akit szeretek soha nem lesz az enyém.

Nem viszem semmire már nem járok iskolába nem érdekel

A családom egy szégyen , katasztrófa nem érdekel most már h mit csinálnak

Kimegyek az utcára és utálok mindenkit nem birom tovább mar sírni sincs erom


2016. aug. 19. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Menj és nézd a Micimackót, neked még az való.
2016. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem várni kell arra, hogy jobb legyen, hanem tenni érte. Veled van a baj, nem mindenki mással, változtass. Semmire nem mész azzal, ha 16 évesen feladsz mindent. Annyi minden fog még történni, nem lesz mindig az ami most van. Nincs itt semmi probléma, csak azt hiszed.
2016. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Pszichológus segítségét kellene kérned, mert segíteni neten keresztül túl nehéz és személytelen is.
2016. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet az életében ilyen pillanat, nem vagy egyedül. Ha gondolod írj nekem privát üzit és beszélhetsz velem, egykorú vagyok, talán segíthetek.
2016. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Öld meg magad. Ez divat amúgy hogy mindenki lány megakarja ölni magát emeld fel a segged és menj el sportolni vagy valami tegyél ellene hogy változzon nem fog senki helyetted változtatni
2016. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hozzaallasi problema. Irj ram s segítek. Jobb vagyok mint akármilyen pszichológus s ingyen dolgozok.
2016. aug. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szívesen megismernélek
2016. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!