Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 35 éves nőként nem tudom mit...

35 éves nőként nem tudom mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Van stabil munkahelyem egy óvodában, szeretem is, de fejlődésre nem nagyon van lehetőségem. Más végzettségem nincs. Meg a kerestem sem túl fényes, egy kis albérletben lakom egyedül, de nem sokat tudok megspórolni.


Van pár jó barátom, de mind családos emberek már, ha valami baj van otthon, azonnal rohannak haza és eszükbe sem jutok.


Barátom épp nincs, néha van egy-egy rövidebb (kb fél éves) kapcsolatom, de egyik sem az a mindent elsöprő hatalmas szerelem.


A velem egykorú ismerőseim már szinte mind házasok, gyerekeik vannak én meg teljesen elveszettnek érzem magam, fogalmam sincs mit rontottam el.


Mihez kéne kezdenem?


2016. júl. 2. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
pasizz be
2016. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rontottál el semmit.Most szeretnél egy kicsit többet az élettől.Vársz valamire.Ne várj!Ne akarj semmit,mert mindennek megvan a maga ideje!Engedd el a vágyaidat!Ne görcsölj rá!Felesleges.Majd jön az,aminek jönnie kell!:)
2016. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén majdnem ugyanez a helyzet nálam, csak férfiban. Igaza van részben az előttem szólónak, de azért jó, ha van valami B, terved is. Kell, hogy legyen valami célod, akaratod, mert enélkül olyan, mintha egy állóvízben lennél, ami egy idő után mégis valamiért örvénylő vízzé alakul, és akkor mi lesz? Akkor csak néz az ember, hogy "milyen élethelyzetbe kerültem".

Jelenleg én egy ilyenben (tehát egy változásban) vagyok benne, aminek a kimenetele még bizonytalan, de úgy gondolom, hogy talán jobb lesz, mint ami eddig volt... Merj változni, mert ha nem teszed, akkor az élet fogja kikényszeríteni azt!

2016. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

"Mihez kéne kezdenem?"


Kezdjél adni magadra, és rögtön felfigyelnek majd rád a pasasok.

(Nem vagy túlsúlyos?)

2016. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
használd ki hogy egyedül vagy járd be az országot vagy külföldön nézz szét, jó az ha nem kell senkihez alkalmazkodnod
2016. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4.: Nem vagyok túlsúlyos (170 cm - 55 kg)


5.: Világot járni óvónői fizetésből???

2016. júl. 3. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!