Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Ugy erzem, hogy mindig ugyanazokat a koroket futom le. Onbizalomhiannyal szenvedek, amiota az eszemet tudom.Nagyon felenk,erzekeny es donteskeptelen is vagyok egyarant.Ha szerepelni kell vagy beszelni emberek elott egyszeruen nem megy.Nem tudok megszolalni es remegek,hogy vajon mit fognak most gondolni rolam...Es tudom,hogy ha ez igy marad semmire se viszem az eletben. Ha csak a jovomre gondolok elfog a ketsegbeeses. Mit csinaljak, hogy meg tudjak valtozni?

Egy 18eves



2016. júl. 29. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetnél mondjuk valami önbizalom/önbecsülés építő kurzusra, az segíthet, de bármit is választasz, beletelik egy jó időbe mire látványosan változtatni tudsz a gondolkodásmódodon. Mindenesetre még nem késtél le semmiről.
2016. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én régen szörnyen önbizalomhiányos voltam a szinpadra sem mertem kiálni. De beiratkoztam a suliban színjáték tanszakra és mintha kicseréltek volna . Persze ez nem mindenkinek válik be .
2016. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudok ajánlani: bedobod magad mindenhova, ezalatt azt érzem, hogy rágyúrsz azokra a helyzetekre, ahol gyenge vagy: többször próbálj színpadra állni, beszélni mások előtt, középpontba lenni stb. Mindent amitől félsz és sokat kell.


Vagy a másik véglet, kerülj minden olyan helyzetet, ami az önbizalomhiány érzetét felerősíti.

2016. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha kerulok minden ilyen helyzetet, akkor nem viszem semmire az eletben.:D Bedobom magam
2016. aug. 23. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!