Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Pár ponttal úgy néz ki lecsúszom arról a szakról az egyetemen amire jelentkeztem. Mindig ezt akartam csinálni de sajnos szembesülnöm kellett vele,hogy úgy néz ki fel kell adnom az álmomat, ha csak nem megy lejjebb az idei ponthatár ami nem valószínű. Már járok egy egyetemre de nem szeretem azt amit tanulok ezért próbáltam meg idén ezt a másikat. Mivel önköltségesre járok jelenleg ezért is fordult meg az agyamban,hogy mégis miért fizetnék valamiért minden félévben ami nem érdekel? Viszont ha otthagynám egyáltalán nem tudom mit kellene csinálnom,az egyetlen jövőképem elúszott. Iskolába viszont akarok járni. Teljesen összetörtem azóta,elképzelésem sincs,hogy mit tegyek. Beiratkozzam oda ismét még egy félévre ahová jelenleg járok?

Köszönöm a válaszokat.


2016. júl. 25. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Következő alkalommal szedd még jobban össze magad,és ha nagyon muszáj iratkozz az önköltségesre és vedd fel a diákhitelt. De ne add fel a céljaid!
2016. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,ment a zöld kéz!
2016. júl. 25. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként mi az álomszakod? :)
2016. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!