Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek már ezt?

Ti is éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés
Bárhogyan próbálkozok közel kerülni a célomhoz, hiába küzdök egyre távolabb kerülök, ha pedig hagyom hogy magától történjenek a dolgok szinte majdnem elérem. Többször is elkövettem azt a hibát hogy hagytam a dolgokat maguktól történni, közel értem a célomhoz, és mikor elkezdtem "nyújtózkodni", küzdeni érte messzebb kerültem. Tényleg csak hagyni kéne a dolgokat, és nem törődni a lehetőségekkel? Mindig mikor láttam a lehetőségeket azok csak hátradobtak.. vagy lehet én vagyok szerencsétlen hogy bénán ragadom meg..
2016. aug. 20. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed :) Többnyire hagyni kell a dolgokat, de nem mindig. Azt nehéz megérezni, hogy mennyit lépjünk, ami még nem sok, de nem is kevés.


Nekem ez a kedvenc versem, szerintem minden benne van.

[link]

2016. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.. olyan ez hogy ha sokat lépek, túlcsordul, és minden kiömlik, kezdhetem teletölteni a kezdetektől, cseppenként.
2016. aug. 20. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Meg amikor keresek valamit tuti nem találom,de ha már nem keresem egyszercsak előkerül. :D
2016. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!