Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy gombnyomás által...

Ha egy gombnyomás által kivétel nélkül kiirthatnád az összes embert vagy elpusztíthatnád az egész Földet, megnyomnád azt a gombot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 21:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok hogy mennyi ember szenved szegénységtől èhínségtől háborúktol betegségektől lehet elgondolkoznèk rajta. Sokaknak az élet nem más mint kötelező szenvedés.
2016. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Igen és nem. Nem akarom az egész Földet elpusztítani, de az emberek mehetnek.


10: már próbáltam, nem sikerült.

2016. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Valakinek itt nagyon elfogyott a motivációja. Inkább menjél havat lapátolni?

Ja hogy augusztus van?

Akkor keríts havat amit lapátolhatsz, az lefoglal télig amikor meg lesz hó amit lapátolhatsz.

2016. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
8%

12#

Ne add fel, próbáld újra :)


Undorító, hogy a saját lúzerséged miatt másokat akarsz megölni. Nem vagy különb az iskolai lövöldözőknél, meg az ámokfutóknál.

2016. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Akik igennel válaszoltak azok miért nem kötik fel magukat?"


Másokról volt szó, nem rólam. Egyébként te tényleg komolyan vetted ezt a kérdést?

2016. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

15#

Az összes emberbe te nem tartozol bele? Vagy ha elpusztul a föld, akkor te vígan fogsz éldegélni a nagy semmiben?


Amúgymeg igen, komolyan vettem. Azok, akik ennyire utálják az embereket, azoknál komoly baj van. Elcseszték az életüket és másokat akarnak kínozni, megölni. Hányingert kapok az ilyen tetvektől. És nem egy ámokfutó volt, aki a neten írkált ilyeneket, aztán tényleg kiment gyilkolni.

2016. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Amarok Tonrar ***** válasza:

Ezért írtam, hogy egyesével... csak elfárad az ujjam egy idő után.


Nem bátorítottam senkit ámokfutásra, ez csak egy ostoba kérdés, ami nyilvánvalóan frusztrációból született. Én nem tudom komolyan venni.


Megjegyzés: minden válaszom cinikus volt, még mielőtt ezt is komolyan vennéd.


Én legalább nyíltan vagyok mizantróp, és nem, nem akarom megölni a világot. De fogadok, hogy te is írtál/mondtál már olyat, amit nem szó szerint értettél.

2016. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

17#

Amúgy azt pont nem rád értettem. Inkább vonatkozik a 7-es válaszolóra és méginkább a 12-es re. Az ilyen emberkomolyan gondolja amit ír. Elkeseredettek és a világot hibáztatják azért, mert elcseszték az életüket. Ez látszik abból is, amiket más kérdésekre válaszoltak és abból, ahogy erre a kérdésre is feletek.

2016. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

18: Te olyan butuska vagy, hogy már szinte fáj. Attól mert egy ilyen kitalációra igennel válaszoltam, nem jelenti azt, hogy holnap bemegyek a munkahelyemre és halomra lövök mindenkit.


Egyébként pont az olyan emberek miatt lettem az, ami, mint amilyen te is vagy...

2016. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

Látjátok? Ezt mondtam. A 19-es megint csak másokat hibáztat.


19#

Akármit mondassz, nem normális az az ember, aki kiírtaná az emberiséget.

És gondolom szerinted azok sem mentek ki néhány hete rendő rökre lövöldözni az USA-ban, akik megírták a neten, hogy rendőrökre fognak lövöldölni. Ja, de kimentek és meg is öltek jónéhányat.

2016. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!