Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok. Mit tegyek?

Depressziós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az életemben mindig csak a pofonokat kapom. Mindenki szemében csak egy senki, egy nagy nulla vagyok. Mióta depressziós vagyok, vagy nagyon nagy étvágyam van, vagy sokszor alig eszek. Volt már úgy hogy egy nap csak kétszer ettem. Le is adtam kb. 4 kg-t. Nincs kedvem kimozdulni itthonról, mert nem bírom elviselni, ha kinevetnek és összesúgnak a hátam mögött. L/24
2016. aug. 25. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

ezek valós problémák, vagy bebeszéled magadnak? (mondjuk ha bebeszéled, akkor is azt fogod írni, hogy valós)

mi a gond veled szerinted?


23F

2016. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Csak a 24/L nem stimmel, amúgy én is így vagyok. De dolgozni kell, tehát ki kell mozduljak.


Én amúgy nem teszek semmit. Majd belehalok a lelki bajokba. Remélem...vagy csak szenvedek tovább. Lelkileg a legrosszabb betegnek lenni. Szóval jobbulást! És kitartást!

2016. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mire lenne szükséged?

Nekem olyan társra, akinek rám van szüksége, és nem hagy magamra.

2016. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is átmentem sokszor ezeken a depresszós fázisokon, hidd el, tenned kell érte, hogy elmúljanak, ki kell mozdulni, vidd el a kutyádat sétálni, menj el bicajozni. a négy fal között csak a hülye gondolatok fognak rád törni és az nem visz előrébb. orbáncfűteát, citromfűteát próbáltad kérdező? nekem beváltak, még a macskagyökér is k-a jó, fel a fejjel, nem vagy egyedül, gondolj erre.
2016. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok.
2016. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben ahelyzetbe vagyok már nagyon nagyon régóta :/ Annyi különbséggel, hogy én nagyon kimozdulnék, de egyedül nagyon rossz az is...
2016. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen,én is kimozdulnék. Sőt, sose lennék bent, csak esős időben. Elment a nyár egyedül. Semmit nem csináltam. Nem volt társaságom.
2016. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!