Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen irracionális félelmeite...

Milyen irracionális félelmeitek voltak gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés

Anyának volt, illetve még mindig megvan egy óriási teljesen fehér malacpersely, körülbelül akkora, mint egy fej, én attól féltem nagyon.

Illetve ez a könyv csücsült sokáig a legfelső polcon, ennek a borítójától is féltem, azóta az egyik kedvenc könyvemmé vált :D

[link]

Nektek voltak hasonló félelmeitek?



2016. aug. 26. 00:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy őzek lábából készített fogasunk, attól irtóztam, de semmi egyébb trófea szerűséget sem viseltem el, egyedül egy kitömött bagoly volt, amitől nem rettegtem.

Féltem a száradó, kiteregetett nejlon harisnyáktól, attól, ha lepergett a falról a vakolat (a falakat mindíg figyeltem, mert ugy gondoltam, onnan jön elő valami megtámadni, ha egyedül vagyok, a sértetlen fal kevésbé tűnt ilyen átjárónak).

Féltem a nyulaktól, a csokimikulástól (miután egyszer az egyik rám grimaszolt), bizonyos hangoktól és zenéktől, később a játék babáktól, hogy megmozdulnak, emiatt aztán ki is lettek dobálva.

Féltem egyedül a házban, tehát csukott helyen nem bírtam egyedül megmaradni, csak odakint éreztem viszonylag biztonságban magam egyedül.

2019. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Féltem a természeti katasztrófáktól.

Hogy mi lesz ha jön egy árvíz vagy földrengés és meghalunk. Jó ez mondjuk félelmetes ha tényleg bekövetkezik, de nem olyan helyen élünk ahol sok esély van rá :D


Féltem anyám gáztűzhelyétől, sőt mai napig féleg, már vagy 100 éves szegény, és gyakran kialszik a tűz ha alágyujt anyám, és csak a gáz szivárog.


És pl öregmamám ha vigyázott rám, ő nem vette észre, meg volt hogy ott is felejtette a dolgokat és nekem kellett lekapcsolni (anya megtanítot rá kiskoromba mit kell eltekerni)

És mindig féltem, hogy mikor eltekerem pont akkor fog robbanni :D

Azóta sincs gáztűzhelyem, csak ilyen villanyos sütőlap, de anyám azóta is azt a sz.rt használja:D

2020. jún. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. Volt, hogy pókot repülő póknak hittem, de ha ez is csak érdekes és bámulatos volt számomra, kétlem, hogy volt félelmem.
2020. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a medúzáktól a medencében
2020. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!