Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz így velem? 15/L...

Mi lesz így velem? 15/L -magyarázat hosszú-

Figyelt kérdés

Nemsoká iskola, Eü-s szakközép. Mivel már óvodás korom óta, aztán általánosban is mindegyik tanár mondta, hogy masszőrnek kéne mennem, jól is csinálom (elmondások szerint), hát gondoltam akkor masszőr leszek, az ápolónői végzettséget pedig "alapból" megkapom. Na, ez szép és jó, hogy van elképzelésem, de igazából nem erre vágyom. Jól tudok írni és rajzolni, de akkor sem mennék művészetire.

Igazából semmi "igazi" célom nincs, amitől tényleg azt érzem már csak gondolatban is, hogy erre születtem, szeretem csinálni, ekkor érzem magam önmagamnak, stb...


Empatikus vagyok, olykor erősebben mint azt kéne, szeretem látni ha valaki boldog, illetve ha örömet okozok valakinek (viccesek kíméljenek). Szóval ha pl.: kórházban pusztán a jelenlétem felvidítana egy öreget, az nekem nagyon jól esne.

Szükséges cél az, hogy elvégezzem a sulit, meglegyen az OKJ-s ápolónői akármim, utána meg masszőrnek tanuljak, de nem erre vágyom szívemből.

Régen rengeteget gondolkoztam, hogy mi leszek ha nagy leszek, de azóta felnőttem, nem olyan könnyű az élet mint azt régen gondoltam.

Évek óta agyalok ezen a kérdésen, csak akkor még "szükséges" "célom" nem volt.


Nem élhetem le így az életemet!

Vannak örömteli pillanatok az életemben, de azok sem olyanok, hogy kitegyék az egészet. 9-10 éves korom óta vagyok szerelmes a szerelem gondolatába, még mindig, de a valóságban szerintem sokkal *zar@bb és nem annyira jó dolog, pedig vágyok rá, hogy legyen egy társam, de nem tudom elképzelni, hogy nem lenne vége valami miatt évek múltán.


Írhatjátok, hogy "Keress barátokat", "Menj emberek közé", vagy amit akartok. De akkor sem nem találom a teljes önmagamat! Ha jellemeznem kéne magamat, akkor sem tudnám, lehet rám számítani, inkább egyedül mint "hamis" emberekkel, de akkor is sokszor "változó" vagyok.

Lehet hülye kérdés, de valakinek van erre valami tanácsa? Nem tervezek öngyilkos, hajléktalan stb lenni, de így nem akarom leélni a hátralevő X évemet.


Köszönöm szépen ha vetted a fáradtságot és teljes egészében végigolvastad! :)



2016. aug. 26. 00:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

1-2 éve nézegettem. Még abba a munkába is beleképzeltem magam amit tuti biztos, hogy nem érdekel, de semmi nem fogott meg.

Mintha egy egyedüli vénasszony lennék akinek nincs miért élnie!

2016. aug. 26. 01:15
 12/14 anonim válasza:
Amint elkezdődik a suli megismered az osztálytársaidat, lesznek új barátaid nem leszel ,,egyedüli vénasszony" Megismernek jobban, ők is adhatnak tippeket hogy ők mit képzelnek el, mi leszel stb.
2016. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utólag is előre is elnézést amiért a válaszaim enyhén szólva nyafkás liba-p*csa keverékek...
2016. aug. 26. 01:18
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

Most van pár éved életcélt találni, addig kitanulsz két szakmát, és leérettségizel. - Legyen ez most a következő 4-5 év terve... - Ezalatt sokat fogsz tapasztalni, megismerni a világból, megismersz új tudományokat, embereket, munkákat... - De ha 4 év múltán sincs halovány dunsztod, akár kérhetsz segítséget is, hogy rágyere mi vonz igazán...


Fontos hogy tudd, Istennek terve van a z életeddel...és ez egy jó terv...

Ha Őt megismered Jézus Krisztuson keresztül,egyre inkább megismered majd önmagadat is...

Ha megismered önmagadat, felfedezed a vágyaid és a képességeid...

Ha megismerted ezeket, Isten meg fogja mutatni miben tudna leginkább használni....


ÉS EZ VALÓBAN KÜLÖNLEGES és EGYEDI KÜLDETÉS...


Isten szeret, és számít rád, és azokra a különleges képességekre, amikkel megajándékozott...terve van veled... és SZERET...


"Te alkottad veséimet, te formáltál anyám méhében.

Magasztallak téged, mert félelmes és csodálatos vagy; csodálatosak alkotásaid, és lelkem jól tudja ezt.

Csontjaim nem voltak rejtve előtted, amikor titkon formálódtam, mintha a föld mélyén képződtem volna.

Alaktalan testemet már látták szemeid; könyvedben minden meg volt írva, a napok is, amelyeket nekem szántál, bár még egy sem volt meg belőlük.

Mily drágák nekem szándékaid, Istenem, mily hatalmas azoknak száma!

Számolgatom, de több a homokszemeknél, s a végén is csak nálad vagyok." /Zsoltárok 139;13-18/

2016. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!