Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan könyv vagy film,...

Van olyan könyv vagy film, ami mindenkinek tetszik, de neked nem nyerte el a tetszésed?

Figyelt kérdés

Mindenki mondta,hogy olvassam el a szürke ötven árnyalatát.

Beleolvastam, de egyáltalán nem fogott meg. Azóta sem olvastam el.

Filmben az Alkonyat. Nem tudnám újra megnézni.


2016. aug. 29. 15:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%

Kifejezetten népszerű alkotások, amiket láttam, olvastam, de nem kedvelek, nem fogtak meg:

Könyvekből A kis herceg, Mary Poppins, filmek közül Adam Sandler fingós poénos filmjei, hazai vonalon: Magyar vándor. Sorozatok közül Family guy.

2016. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%
Csillagok háborúja, Harry Potter, Gyűrűk ura, egyiket sem tudtam végignézni, számomra rém unalmas.
2016. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
Ja, Gyűrűk ura, majd elfelejtettem, köszönöm.
2016. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
34%

Aki az Alkonyatot meg a Szürke 50 árnyalatát írta, az normális?

Csak mert ez a két film a leggyűlöltebb filmek közé tartozik.. Sokkal nagyobb a hater tábora, mint a fan.

"ami mindenkinek tetszik"

Ezek nem tetszenek mindenkinek, hanem iszonyat megosztóak, ezért van akkora hangjuk.

2016. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, valszeg sokaknak tetszik, mivel sokan megnézték moziban, illetve megvették a könyveket, szóval igenis sokan szeretik őket. Tini lányok körében népszerűek, ebben megegyezhetünk, de nekem van idősebb nő ismerősöm is, akinek tetszett a Szürke meg az árnyalatai.
2016. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Én is azért írtam, mert rengeteg ismerős odavan érte. De senkit nem ítélek el, hogy mit szeret, ugyanis mint írta valaki, megosztó. Ennek ellenére nekem nem tetszett.

Szinte mindenféle stílusú könyv bejön(talán a krimik és a horror könyvek nem igazán.(De van egy-két kivétel itt is.)

A pöttyös és a csíkos könyveken át a szépirodalmi regényeken keresztül majdnem minden bejön.


A kedvenceim ezek lennének:)


2:Emily Bronte: Üvöltő szelek

3: Christina Baker Kline: Árvák vonata

4: Coelho könyvek

5: Margaret Mitchell: Elfújta a szél

6:Jane Austen :Büszkeség és balítélet

7:Cécile Aubry: Belle és Sebastien

8:Philip Pulmann:Északi fény(Arany iránytű)

9: Jostein Gaarder: Sophie vilga

10: Elizabeth Feuer :Elveszett nyár

10+1 : LOL könyv fan vagyok:)

2016. aug. 29. 16:07
 17/26 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek:)
2016. aug. 29. 16:08
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

Film:

Bajos csajok

Sword art online


Könyv:

Most hirtelen nem jut eszemben könyv címe.Valamilyen lányoknak való romantikus könyv volt. :S

2016. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%
Én a Trónok harcával vagyok így. Érdekes hogy amúgy szoktam szeretni az ilyen középkorias hangulatú fantasy sztorikat, de ezt a regényt (az első részét) kb 100 oldal után feladtam. Hiába dicsérték sokan, engem valahogy se az író stílusa, se a cselekmény nem fogott meg.
2016. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a Trónok harca az elején bejött, de a vége nagyon átcsúszott a szadizásba, az már nem tetszik.

A szürke ötven árnyalatát nem láttm, de nekem nem műfajom, ettől függetlenül lehet hogy jó, annak akinek ez a fajta film bejön.

A Saul fia nekem borzasztóan unalmas, nem a témája miatt nem szerettem meg (a Schindler listáját mai napig megkönnyezem, Liam Neeson zseniális) ahhoz képest nagyon túlhájpolt, nekem nem jött be.

Ezen felül az olyan vígjátékok, amiben semmi szellemes humor nincs, csak felszínes, erőltetett "nevessé' má', nevetel?" szintű butáskodás van.

2016. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!