Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan könyv vagy film,...

Van olyan könyv vagy film, ami mindenkinek tetszik, de neked nem nyerte el a tetszésed?

Figyelt kérdés

Mindenki mondta,hogy olvassam el a szürke ötven árnyalatát.

Beleolvastam, de egyáltalán nem fogott meg. Azóta sem olvastam el.

Filmben az Alkonyat. Nem tudnám újra megnézni.


2016. aug. 29. 15:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%

-Harcosok klubja

-Azok a minyonos mesék

-Attack on Titan

-Elfen Lied

-Éhezők viadala

-AHS összes évada a 2. kivételével

-Agymenők

2016. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

Életrevalók: számomra ez egy egyszer nézős film volt, egynek elment...

Éhezők viadala: szintén egyszer meglehet nézni, semmi extra

Alkonyat: mikor hetedikes voltam és frissen megjelent barátnőm kölcsön adta a könyvet. csak az első részét olvastam, akkori 13 éves fejjel nem gondoltam rossznak, de olyan jónak se. de soha többet nem olvasnám el újra. a filmet már végig sem bírtam nézni.

szürke ötven árnyalata: az első kötetet olvastam pdf-ben, semmi értelme, semmi cselekmény, dögunalmas az egész, és idegesítően béna. a twilight ehhez képest egy szépirodalmi, fordulatos regény. a filmet elvből nem néztem meg.

Marvel filmek: egyszer meglehet őket nézni, de semmi több

Trónok harca: egyszerűen nem bírnám magam rávenni, hogy én ezt nézzem...

Stephen King: próbálkoztam pár könyvével, de nekem egyszerűen rettenetesen vontatott, egyáltalán nem hat rám, mint horror, a ragyogást kínszenvedés volt végig olvasni és számomra a film se egy nagy eresztés. a többi könyv adaptációtól, amit megfilmesítettek sem vagyok elájulva, elég gyengécskék

Star Wars: nagyon erőltett. kiráz a hideg, mikor valaki a sci-fi műfajt a star wars-szal azonosítja

Walking dead: unalmas már ez a zombi téma

Jó barátok: szerintem szörnyen erőltetett

Így jártam anyátokkal: a jóbarátok koppintása

Titanic: alapból nem jönnek be a romantikus filmek, szerintem nem olyan megrázó

Tarantino filmek: mások zseniálisnak gondolják, szerintem elég középszerűek a filmjei... a Ponyvaregény sem nyűgözött le

Rekviem egy álomért: megrázó, de annyira tipikus drogprevenciós film, hogy emiatt nem olyan élvezhető számomra.

Kosaras naplója: ugyanezt tudom erről is elmondani, mint az előbbiről

David Lynch: Vannak Lynch filmek melyek szerintem is zseniálisak, és nem is Lynch-el van a bajom, hanem inkább a sznob rajongó táborával. azt hiszik csak attól mert Lynch készített egy filmet és ők ezt szeretik attól felsőbb rendűek lesznek. Vannak számomra nézhetetlen alkotásai is, pl Radírfej.

Két pasi meg egy kicsi: mikor még volt TV-m mindig elkapcsoltam, ha ez ment

Bret Easton Ellis: Az amerikai pszichoban hiába jó Christian Bale színészi játéka, jól játssza a pszichipatát, de számomra ez is unalmas, olyan semmilyen. a könyv pedig maga a kínszenvedés volt, el is vette a kedvem, hogy más regényét is elolvassam


stb, hirtelen ennyi jutott az eszembe, ritka amikor egy agyon hypeolt film vagy könyv tetszik

2016. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Az éhezők viadala. Az első könyvön végigszenvedtem magam, de nem tetszett. A másik kettőt már el sem olvastam.
2016. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Sunshinedoll ***** válasza:
45%

A szürke ötven árnyalata valóban rossz könyv. Mármint nem csak történetileg, hanem úgy alapból sz-rul van megírva. Alkonyat szintén. Az interjú a vámpírral elég klasszikus a vámpír vonalon, de nekem az valamiért nem tetszett.

Utálom a Transformers meg az Elrabolva filmeket (főleg a transformerst), az új Gatsby se olyan nagy szám, és nekem az Age of Ultron is elég langyosvíz volt, pedig amúgy a Marvel filmeket szeretem.

A Big Bang theoryt, az Így jártam anyátokkalt szintén sz-rnak tartom.

Adam Sandler filmjeit én is lóh-gynak találom, a Family guy meg szerintem 20 éves kor felett ultragáz.

A Trónok harca sorozat nálam a negyedik évad környékén kiverte a biztosítékot, abszolút gáznak tartom, hogy a sokk-faktorért minden sz-rt beleírnak. A könyvekkel viszont nem volt bajom.

Ja, nem szeretem Bukowskit. Tudom, hogy az agyonkulturált emberek etalonja, de én nem bírom. Paulo Coelhót szintén nem.

Filmeknél még a Másnaposok filmeket nem szeretem, tudom, hogy nem egy komoly film, de nekem történetesen van humorérzékem, és nem találtam viccesnek őket. Max egyszer, nagy társasággal, ahol az emberek nevetése viccesebb, mint maga a film.

UGH! Most eszembe jutott, hogy a Harcosok klubja is rossz, full offense.

Hm.. meg utálom az összes Woody Allen filmet.


Alapvetően nincs bajom a mainstream dolgokkal, nem vagyok az a fajta ember, aki attól érzi különlegesnek magát, ha sokak által kedvelt dolgot utálhat, nagyon sok mainstream dolog szerintem tök jó, és nézem, olvasom, játszok vele, használom, viszont ezek nem azok :D

2016. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
52%
A Másnaposok nekem nagyon nem jön be, nem is értem, hogy sokan mi a bánatot esznek rajta ennyire, számomra nem több, mint pár szerencsétlen lúzer barom folyamatos idegesítő töketlenkedése. Nem vicces, inkább szánalmas majomkodás.
2016. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"David Lynch: Vannak Lynch filmek melyek szerintem is zseniálisak, és nem is Lynch-el van a bajom, hanem inkább a sznob rajongó táborával. azt hiszik csak attól mert Lynch készített egy filmet és ők ezt szeretik attól felsőbb rendűek lesznek. Vannak számomra nézhetetlen alkotásai is, pl Radírfej. "


:D Ez aranyos. Hát igen, ízlések és pofonok. ;) Lynch-nek számomra magasan az egyik, hanem a legszínvonalasabb alkotása a Radirfej. Igaz, nagyon nyomasztó, de elvont, kifejező, elmélyült műalkotás.


Ellenben az Elefántember borzasztó hollywood-i sablon... Együtt érzek persze a főszereplő sorsával nagyon is, de mint műalkotás egy nulla Lynch-től.


Ezennel ajánlom neked a Radírfejt - majd visszamegyünk az időben, amikor is válaszolsz erre a kérdésre, hogy én ajánlottam neked, de neked nem jött be. :D

2016. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!