Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak, mit szóltok, ha...

Fiúk/férfiak, mit szóltok, ha a barátnőtöknek van egy fiú barátja? (Nem csak haver, hanem a belsőbb baráti kör tagja. )

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 00:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
NINCS fiú-lány barátság! Tanuld meg! Egyszerűen biológiai okokból. Nem létezik, ahogy zöld ló sem.
2015. okt. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mint amikor 2 fiú beszélget :


- Ki az a srác ?

- Á,csak a csajom hapsija !

2015. okt. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem zavarna..főleg ha nem is ismerném igazán ezt a fiút. (Ha igen már nem biztos).

Tapasztalatból mondom, hogy tényleg egyik fél többet akar..(Azért megsúgom, hogy ÁLTALÁBAN a fiú az :)

Szép napot!

2015. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1#, 2#. VAN férfi-nő barátság.

Csak kell hozzá 2 értelmes tiszta érzésekkel rendelkező ember.

"mit szóltok()?" Kérsz palacsintát?

Mit szólnék? Örülnék talál barátod e szénné szennyezett világban.

2015. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár az 1. 2 nem arra válaszolt. Gondolom, aki nem hisz a fiú-lány barátságban, azvnem örülne neki, de mit reagálna? Ne barátkozzon vele a lány? Vagy mit lépne? Az nem reakció, hogy nem hiszel benne.
2015. okt. 27. 11:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha a srác vonult a Pride-on, akkor nagy odafigyeléssel talán megengedném...
2015. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem van fiú-lány barátság... csak nem örökké :D Nekem voltak már sok lány barátaim, és előbb-utóbb mindig elcsattant egy csók vagy legalábbis az egyik mindig többet akart. És tök mindegy, hogy az egyik félnek volt-e párkapcsolata. Olyan lány barátom is volt már, akinek pasija volt, és mégis egy idő után rám nyomult.


Szóval ha engem kérdezel, én nem örülnék, ha a barátnőm egy másik pasival "barátkozna", mert benne van a pakliban, hogy előbb-utóbb valaki többet is akar. Pl. ha összeveszel a barátnőddel, akkor kihez szalad egyből?


Egyébként is, szerintem az igazi párkapcsolatban a szerelmed a legjobb barátod is egyben, benne bízol meg legjobban, mindent neki akarsz elmondani. Ha mellette van más pasi is, akivel megosztja a számára fontos dolgokat, akkor megette a fene az egészet, nagy hagyjuk már az ilyet. Úgyhogy ne barátkozzon mással. A barátnő az más dolog, persze az legyen, de fiú barátja rajtam kívül (aki ilyen közelebbi), olyan ne.

2015. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Egyébként is, szerintem az igazi párkapcsolatban a szerelmed a legjobb barátod is egyben, benne bízol meg legjobban, mindent neki akarsz elmondani. Ha mellette van más pasi is, akivel megosztja a számára fontos dolgokat, akkor megette a fene az egészet, nagy hagyjuk már az ilyet."


Ezzel a résszel nem értek egyet, mert van szint különbség aközött, hogy mit mond el valaki a barátjának, és mit a pasijának. Ha valaki a párod, az többet tud rólad, mint a barátaid/barátnőid, nem pedig ugyanazokat beszélik meg.


Jöhetnek még válaszok.


Azt pedig, hogy megcsal, azt olyannak érzem, mint amikor valaki nem akarja elengedni fesztiválra a barátnőjét, mert ott majd könnyűvérűvé változik.

2015. okt. 27. 21:54
 9/15 A kérdező kommentje:
De tiszteletben tartom a véleményeket. És akkor aki azt válaszolja, hogy nem engedné, az mit jelent? Nem járna a lánnyal? Vagy megtiltaná, hogy találkozgassanak? És ha a fiú mondjuk a lány többi barátjának is barátja, akkor onnantól a lánynak ne legyenek barátai?
2015. okt. 27. 21:55
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, magam részéről én nem járnék egy ilyen lánnyal.


De igazából lehet, hogy nem is egyről beszélünk. Ha csak haveri szinten vannak, tehát társaságban összejárnak (mondjuk munkatársak vagy régi osztálytársak, ilyesmi) és mások is vannak ott, nem csak ketten, akkor úgy még talán oké a dolog.


De ha az van, hogy lelkitársak és kettesben eljárnak hetente többször inni vagy kávézni és beszélgetnek egymás érzelmi dolgairól, titkokat osztanak meg, amit talán még előlem is elhallgat, neki meg elmondja, na akkor már az számomra sok. Ha mondjuk összekapok a barátnőmmel valamin és egyből a barátjához rohan és ő vigasztalja - az ilyesmi már számomra nem fér bele. Csaj barátnőkhöz mehet, de velem egynemű lelkitársa, komolyabb barátja ne legyen. Remélem érted, hogy mire gondolok. Persze nem muszáj egyetértened, én is elfogadom, hogy te sem értesz velem egyet, ez csak az én véleményem.

2015. okt. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!