Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti rosszul éreznétek magatokat...

Ti rosszul éreznétek magatokat ha a legjobb barátnőtök egy napig nem írna nektek, viszont egy másik barátnőtöknek igen?

Figyelt kérdés
Ezt úgy hogy eddig minden nap beszéltetek. Szerintetek eltúlzom? 16/L

2016. júl. 25. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is esett már rosszul ehhez hasonló helyzet és igen 95%ban eltúloztam az egészet, de ettől még rosszul esett és neked is eshet rosszul. De ne csinálj olyat amit később megbánhatnál, lehet hogy csak véletlen az egész.
2016. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de mi nem is beszélünk minden nap, sőt.. nem attól lesz egy barátság igazi, hogy mindig együtt vannak a felek, vagy folyamatosan kommunikálnak. Igaz én jóval idősebb vagyok (28), de mi a legjobb barátnőmmel 16 évesen sem lógtunk egymáson mindig, pedig akkor már ismertük egymást és azóta is töretlen a barátságunk, pedig már nem is élünk egy országban, szóval nem ezen múlik :)


Megvan az egyensúly a barátságotokban? Nincs olyan, hogy mindig csak az egyikőtök keresi a másikat, mindig csak az egyikőtök akar programokat? Ha nincs ilyen, akkor aggodalomra semmi ok. Te is írhatsz ám neki, ha beszélni akarsz vele, nem kell megvárnod, hogy ő jelentkezzen.

2016. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Nem. Egyik közeli barátommal sem beszélek napi szinten és nem beszéltem sosem, max ha láttuk egymást suliban. Minek? Mindenkinek megvan a saját élete, majd rájössz 5 év múlva, hogy az embernek nincs ideje állandóan a barátnője nyakán lógni.
2016. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor érezném rosszul magam ha minden nap írna... van nekem is életem, nem tudok mindig vele foglalkozni.
2016. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyébként sem kommunikálunk napi szinten, ahogy az előzők mondták, engem az idegesítene, ha minden nap rajtam lógna.
2016. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kort is írnátok? :)
2016. júl. 27. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért esett rosszul, mert lakótársak vagyunk. Lelépett több napra egy szó nélkül, telefont nem vette fel, én tiszta ideg voltam, hogy hova lett. Utólag tudtam meg, hogy a barátjánál aludt. Mondjuk sejtettem, de akkor is, azért lehetett volna benne annyi, hogy szól. Más barátnőjének, aki ráadásul külföldön lakik, tudott szólni neten, hozzám viszont, aki itt lakom a szomszéd szobában, nem kopogott át.
2016. júl. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem kellene ennyire aggódnod. A barátokat nem szabad eltiltani a többi barátaitól. Amúgy csak nem írt neked vagy te írtál neki és nem válaszolt?
2017. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!