Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom tanár lett, most fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom tanár lett, most fog egy középiskolában tanítani. Én sajnos féltékeny vagyok és már most aggódom. Sok csinos fiatal lány, kolléganők. Bele fogok őrülni, őt pedig nem korlátozhatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem akarom elveszíteni, de félek,hogy meg fog csalni. a mai "tinik"et ismerve,párom jóképű is. Szerintem ő nem kezdene ki senkivel, de ha vele akarnának, nem hinném h ellent tudna mondani. Mit tegyek? Őt soha nem zavarta ,h én hol dolgozom, meg se fordult a fejébe, h kik között. Én pedig bele tudnék őrülni csak a gondolatba. Szeretnénk boldogan élni, szeretjük egymást,de a féltékenységem miatt nem tudunk. Bárcsak olyan munkahelye lenne, amiben én is bízni tudnék. Én reagálom túl vagy se bízna benne? Mit tegyek? nem akarom elveszíteni, se a hülyeségemmel,se azzal h megcsal-.


26/N


2014. jún. 30. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Döntés kérdése, hogy ellen tud-e állni. Ha jó a kapcsolatotok, és megbíztok egymásban, akkor nincs okod ezt feltételezni.
2014. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Középiskolás tinilányok nem fognak vele kikezdeni! Csak te ismered a párodat, de szerintem ő se velük. Nincs okod aggodalomra.. Ha megcsal más helyen fog, nem az iskolában fog szórakozni kislányokkal.. No para!
2014. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fölöslegesen hergeled magad. Azért nem olyan gyakori, hogy a diákok kikezdenek a tanárukkal ezek a fantáziák az esetek többségében megmaradnak fantáziának.
2014. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Középiskolás tinilányok nem kezdenek ki vele"


Te hol élsz? Pont ők akik minden férfiara rámásznak..

2014. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kolleganők miatt is felesleges aggódni, amúgy is mindenhol vannak kolleganők. hát én most jöttem el a gimiből, bizony pár csaj flörtöl a tanárral, de szerintem bízzál meg a párodban, egy épeszű pasi még gyerekként tekint rájuk nem felnőtt nőként
2014. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is középiskolában dolgozok, és barátnőm eleinte iszonyatosan félt, hogy elveszít, mondván hogy mennyi szép lány vesz körül engem. Valóban, volt, aki be is próbálkozott nálam. Nem sok, de volt. Én meg határozottan elutasítottam. Ennyi. Nem kell ezt túlragozni.

Ha valaki hűséges, akkor hat tucat f**széhes cicababa is környékezheti, attól még hűséges marad. Ha meg valaki nem az, akkor meg fog csalni akkor is, ha máshol dolgozik. Az meg nem megoldás, hogy ne kerüljön lány közelébe, mert csak úgy tud hűséges maradni.


" nem hinném h ellent tudna mondani"

Most ezt komolyan írtad, vagy csak félelemből? Mert ha komolyan, ha őt tényleg pár szóval le lehet pattintani rólad, akkor bizony alapvető problémák vannak a kapcsolatotokban, és bizony jobban tennéd, ha olyannal kötnéd össze az életed, aki nem fog csak úgy félretenni.

De bízom benne, hogy ezt csak félelmedben írtad.

2014. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányok már 7.-es, 8.-os koruk óta provokálják a férfi tanárokat, középsuliban meg főleg. Erre nagyon fel kell készülnöd. Lesz pár diáklány, aki "beleszeret" a párodba. Neked sajnos meg kell tanulnod kezelni a helyzetet, lenyelni a féltékenységedet, különben szét fog szakadni a kapcsolatotok. Ha a párod igazán szeret, akkor úgyis elzavarja az ilyen libákat.
2014. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!