Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elejtek valamit, mindig...

Ha elejtek valamit, mindig agyfrászt kapnak, de minek? Miután megtörtént a baj, minek idegeskednek az embere még jobban?

Figyelt kérdés

És nem vagyok béna, ritkán fordul elő ilyesmi, de megesett, hogy haverom telefonját nézegettem a képeit, és kiesett véletlen a kezemből a telefon. Semmi baja nem lett, 1 karcolás nem esett rajta, de agyfrászt kapott, és elkezdett velem ordibálni, hogy "Milyen szerencsétlen vagy! Miért nem tudsz jobban vigyázni! Miért nem figyelsz"

Nem győztem elnézést kérni tőle, de csak folytotta.

Miért ilyenek az emberek? Ha már megtörtént valami baj, akkor attól hogy idegbajt kapnak, és percekig örjöngenek, attól nem pörög vissza az idő...

Ha nekem leejtették a telefonom, eltörték az öngyújtóm, nem örültem, de nem kezdem el örjöngeni, mert tudtam, hofgy attól nem kapom vissza az öngyújtómat egészben...



2013. okt. 8. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert megijedt, hogy lett valami baja a telefonjának, felhúzta magát és 3 másodperc alatt nem fújta el a szél az első idegfröccsöt, ami elérte az agyát. Amíg téged szid, addig szépen lehiggad.
2013. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!