Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami logika abban hogy...

Van valami logika abban hogy aki nyelvekből jó az matematikából nem, és ugyanígy fordítva?

Figyelt kérdés
Bocsi ha nem igaz de az osztályba több ilyet is észrevettem magamat is beleértve.
2016. szept. 7. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Átlagosságban így van. Azonban gondolkozz csak el rajta, hogy képes voltál megtanulni magyarul! Ami sokkal nehezebb, mint az angol/német.

Akkor miért ne menne a másik is?

Szimplán vagy nem érdekel, és egy kötelező hülyeségnek tartod, ezért saját magad fogod vissza, vagy még nem találtad meg a számodra legideálisabb módszert.

Akarni, szeretni kell.

2016. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam így van :)

És a gimis osztályom felénél is így volt.


Előző, az anyanyelv elsajátítása és egy idegen nyelv (későbbi) megtanulása közt óriási különbség van.

2016. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EGyikből ötös másikból négyes voltam. Akkor már rám igaz?
2016. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Angolból mindig kitűnő voltam, matekból nagyon gyenge, és mindkét tanár állandóan azt kérdezgette, hogy ha az angol ilyen jól megy, a matekot hogyhogy nem értem.
2016. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az agyféltekékkel függ össze ez a jelenség. Kinek melyik dominánsabb.
2016. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!