Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet egy csendesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet egy csendesebb, visszahúzódóbb lányt szeretni? Semmi értelme az életemnek, ha meghalnék se hiányoznék senkinek.

Figyelt kérdés
Voltak rövidebb kapcsolataim, de 2 hónap után mindig leléptek tőlem. De volt olyan akivel én szakítottam. Én mindig többet adtam bele egy kapcsolatba még egy ismerkedés alatt is. Sok dolog felett elnéztem. Akik velem szakítottak azok nem indokolták meg az okát, csak eltűntek egy szó nélkül. 22 éves vagyok lány vagyok. Azt mondják nekem ha már ennyi ideig nem találtam egy fiút akinek kellenék komolyabban is akkor már ezután se fogok, ki fogok öregedni.
2014. jún. 27. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De nagy hülyeségeket beszélsz. :D
2014. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, én szeretem ezt a stílust, nem hinném, hogy a hiba a visszahúzódásban lenne.
2014. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elegem van abból hogy az életben engem csak rossz dolgok érnek.
2014. jún. 27. 18:18
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, mint te. 23/F

Ilyesmi vagyok, mint te. Én inkább a csendesebb lányokat szeretem :)

Pasija válogatja, hogy ki milyen. Akikkel eddig együtt volták, azok számára talán inkább csak trófea voltál, vagy éppen egy megálló a sok közül. Nem kell magadra venned, majd jön olyan, aki meg is tud becsülni. :)

Olyan, aki őszintén szeret és nem csak üres szavak hagyják el a száját.

Olyan, aki mellett boldog lehetsz.

:)

2014. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22 évesen nagyon fiatal vagy, hogy ilyen dolgokat gondolj. Én 20 multam de teli vagyok tervekkel, tanuljál, járj el szórakozni, uszni, sportolni, szeretnék jó munkahelyet stb., utazni, ezer dolog van amivel le lehet kötni magad, én sosem akartam ennyire társat találni, én ugy gondolom majd biztos rámtalál valaki, de akár 28, 30 évesen sincs késő.
2014. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Itt mindenki szereti ezt a stílust, hisz a gyakorikérdéseken vagyunk. Ha egy numerát látnak benned, mindenki olyan lesz, mint te.
2014. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De a velem egykorúaknak szinte mindegyiknek van már évek óta tartó komoly kapcsolatuk.
2014. jún. 27. 18:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Kezd körvanalazódni a dolog. Nem azért nincs senkid mert csendes és visszahúzódó vagy, hanem mert depressziós
2014. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

dehogy! Csomó ismerősömnek nincs barátnője huszonévesen és nekem sincs.


Biztos van aki szeretne de az a kérdés hogy te kiket szeretsz? A lányokat az vonzza ha egy fiú ún. rosszfiús. Az ilyen fiúk meg a belevaló csajokat szeretik. Tehát ha te ilyen fiúkkal kezdesz akkor nincs könnyű dolgod.

23f

2014. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme az életednek? :D

Én pl autóra gyűjtök most, utána meg egy fiatalabb kocsira.

Közben szeretnék másik munkát, másik szakmát.

2014. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!