Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy minden...

Hogy fogadjam el, hogy minden férfi jobban néz ki nálam és jobb nálam minden tekintetben?

Figyelt kérdés
Sokszor elgondolkoztam,hogy vajon csak be beszélem magamnak,de nem! Minden férfi jóképű,magabiztos,erős,minden férfinak van önbizalma,kitud álni magáért, minden férfinak van barátnője/barátja,minden férfi megtudja magát védeni! Én nem vagyok jóképű,nincsen fullos testem,nincs önbizalmam,szégyellem magam a külsőm miatt, nem vagyok erős és bátor, nem tudom megvédeni magam,senki nem tart vonzónak,mindenki lenéz és megaláz,semmi nem sikerül,nem tudom mit akarok az élettől! Sokszor megprobáltam ismerkedni is,de nagyon rosszul,mert nagyon gáz dolgokat mondtam az illetőknek,zaklattam őket a hülyeségeimmel, lejárattam magam! Sokszor elgondolkoztam,hogy érdemes-e élnem,de mivan ha igen? Tudom,hogy önsajnáltatásnak hangzik,de ezt érzem,és örülnék,ha valaki segítene! 19F
2016. szept. 10. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
keress egy olyan dolgot amiben profi vagy és akkor minden rendben lesz
2016. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Na az első válaszolónál nagyobb hülyeséget már senki se mondhat. Ha valaki profi akkor nem hirtelen lesz az benne hanem rengeteg éveken át való gyakorlással. Abban viszont igazad van hogy a kérdezőnek egy hobbi kéne.

Amiket írok lehet néhol bunkóságnak fognak hangzani, de a legkisebb rosszindulat nélkül írom. Ne vedd semmilyen bántásnak.

Nézzük mik a problémák, és próbáljunk meg rajta segíteni. Sok idő lesz, de hidd el megéri. Régen én is hasonlóképpen voltam.

Jóképű: Na igen, arcra nem lehet gyúrni. De van rengeteg más dolog amit lehet tenni. Sminket gondolom nem akarsz használni mert az b*uzis. Akkor is lehet más dolgokban gondolkozni. Azt ajánlom nézz utána a bőrápolásnak mert egy szép bőr rengeteget tud segíteni az arcon. Szedd a szemöldöködet hogyha úgy érzed szükséges, és gondolkozz el egy új frizurán esetleg. Bízd a fodrászra, ők értenek hozzá hogy neked mi állna jól. Persze ezeket nem kell reklámozni mert még a végén leszólást kapsz, de hidd el jobb lesz a közérzeted hogyha belejösz ezekbe.

Magabiztos: Ez majd azzal jön ha mindenhol máshol helyreraktad magad. Ha a hibáidra akarsz büszke lenni az inkább tagadás és bunkóság lesz. Hagyjuk ezt a végére.

Erős: Erre van megoldás. Kezdj el edzeni. Rengeteg edzésterv van fent a neten saját testsúllyal is. Ehez tényleg nem kell semmi csak hogy csináld. Ha odafigyelsz az étkezésre is akkor idővel simán jó eredményeket érhetsz el. Minden nap szánj rá egy fél-1 órát zuhanyzás előtt. Meg fogja dobni az önbizalmadat is ha látod hogy kezd kicsit kockásodni a hasad és szélesedni a karod.

Emellett én a helyedben elkezdenék egy hobbit amiben időről időre jobb is lehetsz. Én speciel egy sportba és rajzolásba szerettem bele. De ez mindenkinek lehet változó.

2016. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!