Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok! Tenyleg minnel több...

Lanyok! Tenyleg minnel több növel feküdt le egy ferfi annal "jobb"?

Figyelt kérdés

Ma az egyik baratommal arrol beszelgettünk egeszen vegig,hogy tenyleg jobb-e az egy lanynak,ha egy ferfi elötte több növel feküdt le ?

En azt mondtam,hogy nem ö szerinte meg igen.


Ha ket ember megismerkedik es mind a ketten egy komoly kapcsolatot akarnak, akkor mi hangzik jobban lanyok, az,hogy a ferfi 15 lannyal (mondtam egy szamot) vagy csak 3 lannyal feküdt le ?


20F


2015. szept. 12. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem aztán tök mindegy.
2015. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne jobb?Neked jobb lenne a tudat hogy a leendő barátnődön keresztül ment már egy egész város?Senki se szeret sokat tudni az előtte lévő párkapcsolatról és én nem is tartom egészségesnek nem kell a féltékenység.Ha egy férfinak kevés kapcsolata volt de az komoly akkor az érett gondolkodásra vall ha lefeküdt 15 lánnyal akkor nem arra gondolok hogy milyen megbízható és tiszteli a nőket. 18 L
2015. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kedves masodik: pont ezt mondtam a baratomnak is ;) De ö azt mondta,hogy minnel több lannyal voltal, annal "nagyobb" vagy es kiralyabb....
2015. szept. 12. 22:23
 4/20 anonim válasza:
60%
hát a fiuk igy gondolkoznak hogy minnél több volt meg annál királyabb vagyok. Mondjuk engem nem zavarna ha olyan fiuval vagyok aki elottem volt már jo pár lánnyal de gondolj bele ha forditva van az szar lehet a fiunak :))
2015. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a lényeg az őszinteség nem kell azon gondolkodni hogy melyik hangzik jobban,viszont nem kell felnagyítani a kérdést ha volt az illető előtt más akkor volt szokták mondani ami történt megtörtént:)
2015. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem kellene agyonhasznált modell. Csak a pasik körében számít menőnek az, aki a legyet is röptében. Ráadásul ezek nagyrésze is csak szájhős.
2015. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Számora nem lesz "jobb" egy férfi.,mert 1000 nővel fekszik ágyba.Az neg már zavarna ha semmibe is veszi őket.
2015. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Inkább három, megértem, hogy fiú, meg ilyenek, viszont ez nekem olyan, mintha ti kapnátok meg azt a lánytól, hogy 15 pasival volt előttetek. Persze annyira azért nem érdekel, de ha már választani kell, akkor inkább a kevesebb.
2015. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A fene se akarna a 100+1-edik lenni, már bocs. Az, hogy egy pasi mennyire jó az ágyban, sokkal inkább az odafigyelésen múlik, mint a tapasztalaton. Voltam szűz fiúval, nagyon gyorsan "belejött".:-)
2015. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki sok nővel feküdt le, nem jelenti azt, hogy jó az ágyban.

Páran biztos menőnek tartják, hogy sok nőt megfektetett, de nem lenne gusztusom egy hímr.ngyóhoz.

2015. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!