Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, hogyan éreznél,...

Mit tennél, hogyan éreznél, ha a párod megkérdezné, hogy házas vagy-e? (És nem vagy az. )

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nincs párom.
2016. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen segítőkész vagy. (Nem véletlenül írtam feltételes módban...)
2016. szept. 11. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Sokkolna, hogy elfelejtette, hogy kötöttünk-e házasságot. Erre azért illik emlékezni, akkor is, ha nekem teljesen felesleges kis ügyintézés (s opcionális móka és buli) az egész :D
2016. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MZ.per.X ***** válasza:
0%
Nincs párom. Amúgy meg válaszolnék hogy nem vagyok.
2016. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Biztos valamiert felmerult benne ez a kerdes... Azt erdemes szerintem kideríteni, hogy miert. A valasz meg egyértelmű, hogy nem ha nem vagy az. :) Miert kerdezhet ilyet?
2016. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mióta a párom. Ha két hónapja, akkor lehet, hogy jogos, bár ha nem ismer annyira, hogy tudja, nem csalok meg senkit, minek a párom.


Vagy ha több éve ő a párom, azt gondolnám, hogy ezzel a rendkívül szellemes kérdéssel kéri meg a kezem, ami esetben nemet mondanék, mert ráncosak leszünk meg öregek, de a humorunk mindig megmarad, én meg ilyen vicceket nem akarok egy életen át hallgatni.

2016. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akit már a páromnak nevezek, tisztában szokott lenni a családi állapotommal, így ha ilyen kérdést tenne fel, gyanítanám, hogy hülyéskedik, esetleg részeg vagy valami agykárosodás érte.
2016. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!