Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új kihívás elé állítanának...

Ha új kihívás elé állítanának a munkádban, akkor mit éreznél?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Tenném a dolgom, megtanulnám az új feladatot. Mert ha nem, fel is út, le is út nagy valószínűséggel. Hőbörögni felesleges, beosztottként ki vagy szolgáltatva.
2016. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy értettem, pl. örülnél, aggódnál, ideges lennél, megkönnyebbülnél, hogy végre valami új, valami más?
2016. febr. 25. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most éppen aggódok, mert egy hete lettem átrakva egy másik munkafolyamatba, és ez sokkal bonyolultabb, mint az eddigiek. Eddig még nem ellenőrizték a munkám, majd valószínűleg a jövőhéttől fogják elkezdeni, és majd akkor járnak folyton a nyakamra, hogy milyen hibákat csinálok. Már "várom" nagyon. :/
2016. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magamat ismerve ideges lennék, hogy nehogy csalódást okozzak, örülnék, hogy többet látnak bennem, valószínű akkor jól végeztem eddig is a munkámat.
2016. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyilván érez az ember izgatottságot, de ha jó közegbe kerül, olyan emberhez, aki jól viszonyul hozzá és szívesen tanítja be, nincs gond. Azon kívül a nehezebb feladat elismerést és néha több pénzt is jelent, vagy ugródeszkát egy minőségibb álláshoz később, akár más végnél. Ez is az élet hosszig tartó tanulás része, ami jó. Tehát csak akkor lennék szomorú, ha az előző munkámat nagyon szerettem volna, meg a kollegáimat annyira, hogy eszembe sem jutna mást csinálni.
2016. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

persze, egyetértek, hogy az ember esetleg aggódik, de az, hogy többet látnak bennem, azért mégiscsak öröm és izgatottság egyben, nem pedig depressziózásra okot adó esemény


vagy rosszul gondolom?

2016. febr. 25. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:

izgatottságot, hogy belevághatok valami újba, kicsit azért bizonytalanságot is, hogy tudom e teljesíteni (eddig mindig sikerült) és még egy kis nyugtató érzés az, hogy ennyire megbíznak bennem, hogy ilyen feladatot rám bíznak...


23F

2016. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Na, ba***a meg, megint egy olyan meló, amihez senkinek sem volt kedve, az osztály- és részlegvezetők addig tologatták, hogy már egy hete lejárt a határideje, én meg csináljam meg a napi munkám mellett ingyen, ráadásul lelkesen... Meg a k***a anyátokat!"

Ezt szoktam érezni, mikor új kihívás elé állítanak. Sajnos sok rossz tapasztalatom van ezen a téren.

2016. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Izgatottan, mert bíztak bennem ennyire, ugyanakkor lehangoltan, mert mostmár 3 ember munkáját végzem egy fizetésért, így lassan a motivációm kezd elszállni.

A munkám elég sokrétű, mindig találkozok újdonságokkal, ami kicsit feszültté tesz, de ettől is tapasztaltabb leszek.


Összességében összetehetem a két kezem, hogy fiatal pályakezdőként olyan állásom van, amilyen.

2016. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, depressziós érzést semmiképp sem szabadna okoznia, az önbizalomhiányból ered.
2016. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!