Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy mindenki tart valahova, miközben ti csak egy helyben toporogtok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi hatására sikerült kitörnötök ebből az állapotból?
2016. szept. 11. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt kellene észrevennetek, hogy mennyi mindenetek megvan máris! Hogy mennyi mindent elértetek máris!


És elkezdeni nem folyton saját magatokkal foglalkozni, hanem másokkal. Észrevenni, hogy hol, hogyan lehetnétek mások segítségére, hasznára. Nem csak pénzért cserébe (de ha pénzért, már az is valami: segítő foglalkozás, egészségügy, oktatásügy)!


Jótékonykodás. Érdemes kipróbálni, mert rengeteg mindent tud adni az, ha adsz (nem mindig csak elvársz - az élettől, a sorstól, stb.).

2016. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt kellene észrevennetek, hogy mennyi mindenetek megvan máris! Hogy mennyi mindent elértetek máris!"


Nem tudom, ki hogy van vele, de velem pont az a baj, hogy igazából semmit nem értem el, mert többnyire csak megtörténtek velem a dolgok. Ha valaminek nekiálltam, az általában mellément mindig, úgyhogy inkább hagyom magam sodródni. De emiatt nincsenek is valódi eredményeim.

Azért köszönöm a tippet és tanácsot.

2016. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, folyamatosan ilyenben vagyok. Kicsit azért sarkos, hogy toporgok egy helyben, mert azért tartok valahova... Talán a pokolba vagy a föld alá...
2016. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#11

Tavaly óta különösen tudom értékelni a még meglévő egészségemet, pláne ha nincsenek fájdalmaim. Egyébként rendszeres véradó vagyok, legutóbb egy helyi beteg számára gyűjtöttek vért, és mivel a csoportom megegyezett vele, így ő kapta meg. Mint mondottam nem anyagiakra vágyom, csak némi pozitívumra. Lehet hülyén hangzik, de nagyon szeretnék már egy saját családot. Akkor lenne értelme annak amit csinálok.

2016. szept. 15. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!