Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik rengetegen azt,...

Miért hiszik rengetegen azt, hogy minden 14 éves lány hülye?

Figyelt kérdés

Válaszoltam egy kérdésre teljesen normálisan, aztán kaptam egy üzenetet.


Kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__80917..


A kapott üzenet:


[link]


Komolyanazt hiszi, hogy annyira buta vagyok, hogy a melleim formájáról és állagáról fogunk trécselni, s ennek fejébe még képet is küldök? Egy ember hogyan lehet ekkora fogyatékos? És tudom, van olyan korombeli, aki szívesen kielégíteni a vágyait (sajnos), de mégis bepróbálkozik, amikor kb. 5% esélye van arra, hogy egyáltalán válaszolnak Neki.



2016. szept. 11. 23:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Azert mert a tobbseg tenyleg hulye es mindenkinek kuldozget a pinajarol meg a mellerol kepet."


Te hányat kaptál már?

2016. szept. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sokan vannak, akik reflexből bepróbálkoznak, gondolván vesztenivaló nincs. Hátha...

A legegyszerűbb, ha nem foglalkozol vele.

2016. szept. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszik azt, hogy hülye vagy, csak egyszerűen sok itt a perverz idióta, akinek egyszerűen nincs jobb dolga, és bepróbálkozik minden nőneműnél. Az meg mondjuk külön szégyen, hogy valaki egy 14 évesre hajt, nagyon beteg.


Én is kaptam már itt rengeteg ajánlatot, volt, akit tökön kellett volna rúgnom, vagy legalább az ezzel kapcsolatos élményeimről írnom neki, valaki a használt harisnyámat vette volna meg 5 ezer forintért, meg olyan is volt, aki a hajamat akarta megvásárolni, valaki a műkörmeimről szeretett volna képet, volt, aki a lábujjaimat akarta nyalogatni, volt, aki a cigizésre volt olyan szinten rákattanva, hogy kb. 15x írt nekem :D... (persze ezek mind különféle fétisek miatt) A legenyhébb a sima szexajánlat.

2016. szept. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Miért hiszik rengetegen azt, hogy minden 14 éves lány hülye?"


Vajon miért????

2016. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nem a korodnak szólt, hanem az ilyenek MINDEN nővel kikezdenek gyk-n. Én 27 éves vagyok, és én is kaptam ilyeneket. Beírom, milyen harisnyát hordok, jön rá egy mail, hogy nem szagolgathatná-e a talpam harisnyahordás után. Beírom, hogy én nem borotválom lenn, jön a kérdés, hogy ugye igaz az, hogy szőrös p...ihoz nagy farok dukál, és neki az van, szóval hmmmmm. Beírom, hogy sztem undorítóan néznek ki azok a csótányroppantó jellegű ortopéd platform magassarkúk, amiben min. 6 cm csak a platform, erre rákérdez, hogy az ő kedvéért nem vennék-e fel egyet (de, b...ki, minden vágyam egy ismeretlen p.csfej kedvéért felvenni vmit, ami olyan ronda, hogy sugárban hányok tőle). Múltkor meg az volt, hogy beírtam, hogy gyógyszer miatt felszedtem 20 kilót, de a leadásán vagyok, de még azt is, hogy a párom így is kíván, erre jön egy válasz, hogy "fú, b.ki, 20 év múlva hogy nézel mán' ki, fogyózni kéne"... na, neki megírtam, hogy olvasson már, mielőtt beleköt másba... erre a válasz: "oké, de arra válaszolnál nekem, hogy jobban izzadsz-e és lassabb vagy-e, mint egy vékony lány, ha pakolnak?"... na, erre már nem válaszoltam, de gondolkoztam rajta, hogy "nem tudom, mivel nem vagyok akkora k.a, hogy szimultán nyomjam egy 40kilós csajjal, és nézegessem, hogy ő mennyire izzad meg mikor fárad el".
2016. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hogy itt mennyi tapló van...
2016. szept. 13. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!