Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha rengetegen közülete...

Lányok, ha rengetegen közületek nem vagytok elégedettek a testetekkel, akkor miért vagtok olyan válogatósak a pasikat illetően?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem is ismered őket...
2015. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sosem voltam. Ha valaki normális volt és kezdeményezett (mert félős vagyok na), akkor nem volt probléma.
2015. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert náluk van a pinnna, és megtehetik! El kell ezt fogadni, vagy tenni azért hogy jól nézz ki. De egyébként ezt én is észre vettem, hogy van egy kevésbé szép lány, akiről azt gondolná az ember, hogy nah van esélyem nála, és közben meg ilyen swagyolo izomagyu kockahas kell neki. Ez a világ! sose volt értelmes.
2015. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én jártam már 50 kiló alatti sráccal is, túlsúlyossal is.
2015. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
negyedik, és mi fogott meg bennük? szimplán a belső?
2015. ápr. 23. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt bennük valami különleges, ami megtetszett. Nálam a belső mindig jobban számított, de azért a külső sem mindegy, az ápoltság és a jó ízlés kritérium :D
2015. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fish1 ***** válasza:
75%

Ha valaki nem elégedett a testével, azon bármikor változtathat.

Attól, hogy valaki nem elégedett a testével, még nyilvánvalóan nem fog összejönni olyannal, aki egyáltalán nem jön be neki.

2015. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En nem vagyok valogatos. Elozo elotti baratom nem volt tipikusan jo pasi es a kulseje legkevesbe sem zavart. Nyilvan cs azzal tudol lenni akit vonzonak latok de nem mondom magam valogatosnak. Buliba is barkivel elmegyek :P ;) az alakommal meg elegedett vagyok:)
2015. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én azért elégedett vagyok

és válogatok is

2015. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!