Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most láttam csak és engem...

Most láttam csak és engem teljesen lesokkolt! Mi a véleményetek arról a videóról, ha láttátok, amin a villamoson megver egy szegény bácsit egy idiota kis p. cs minden indok nélkül?

Figyelt kérdés
Annyira felzaklatott... :((( Szegényt úgy sajnálom. Ezeket jó időre el kene zárni és a homlokára tetoválni, hogy egy kis utolsó sz@r vagyok! Remélem a rendőrök elkapták és lesz lehetőségük az előzetesben is vagy a börtönben is kezelésbe vennie egy pár embernek! Nagyon megérdemli... Ezzel kéne foglalkozni, hogy az ilyen senkiket kiiktatni a társadalomból. Jézusom...
2016. szept. 12. 04:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem láttam, de hát vannak ilyen emberek sajnos. Ők azok, akik valamiért rosszul szocializálódtak, ezért a verés pont nem működne náluk, mert az csak a saját világképüket erősíti.
2016. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak... Én nem tudnék bántani senkit. Nem is most történt, de most véletlenül láttam és azóta is a hatása alatt vagyok. Sosem néztem volna meg csak valaki megosztotta és elindult magától a videó és már meg is láttam, amit nem akartam. Annyira békés vagyok és szeretem az embereket, meg minden élőlényt, hogy nagyon kiborultam rajta. Sajnálom nagyon a bácsit. :(((

Előtte egy kutyusos videót is láttam így véletlenül. Most regisztráltam egy közösségi oldalra es egy csomó ilyet osztanak meg. Én ezeket nem birom. Annyira igazságtalan! :(((

2016. szept. 12. 07:42
 3/15 anonim ***** válasza:
mi a szarnak nezel ilyeneket ha nem birod?
2016. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem én akartam megnézni. Elindult a videó, amikor odaértem, ahogy léptettem miket osztottak meg...
2016. szept. 12. 08:00
 5/15 anonim ***** válasza:
A beállításoknál le lehet állítani, hogy automatikusan elinduljanak a videók. Ha így folytatod, azt is meg fogod nézni mi történik egy háborúban. Neked, nem ajánlom.
2016. szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Aki ilyenek oszt meg azt tiltsd le azonnal, az imseroseid kozul is torolheted, biztos ami biztos.


A faszbúkon meg allitsd at hogy ne induljanak automatikusan a videok.



Ha erzekeny vagy akkor ne akard a vilag osszes gondjat a nyakadba venni.

2016. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem megyek a közelébe sem szerintem. Az alkalmazást is letörötem most a telefonomról. Majd beállítom valamikor, hogy ne induljon el a videó.

Köszönöm szépen a válaszokat és a kedvességet. Picit megnyugodtam, hogy tudtunk erről beszélni nehány szót. Nem tehetek róla engem ez megvisel nagyon, mert már engem is bántottak többször.

2016. szept. 12. 08:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg 3 guy 1 hammer videót. Ott 3 srác megöl egy random bácsit és késsel szúrkálják.

Ez a világ nem neked való ha ilyen érzékeny vagy.

2016. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy, ha ilyeneket nézel.
2016. szept. 12. 18:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Értem.

Van még rengeteg beteg videó interneten amiről nem tudsz.

Például egy férfi megerőszakol 3 kislányt és meg is öli az egyiket közben. Te pedig egy kis verekedésen sokkot kapsz. Romlott ez a világ, nem?

2016. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!