Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gáz ha egy nő sört iszik?

Miért gáz ha egy nő sört iszik?

Figyelt kérdés

Évek óta nem értem.

Nyilván NEM arról van szó, amikor nő vagy férfi hulla részegre issza magát, mert az mindkét féltől rettentő gusztustalan.


De amikor van egy baráti társaság, egy szülinap vagy akármi, és az alkohol is szóba kerül, akkor a bor a pezsgő, ilyen-olyan 35 és az felett lévő százalékos italok természetesek MINDENKINEK.


Illetve a sör a pasiknak.


De miért????????????


Én pl. a sört tökre szeretem nő létemre (már bocsánat, hogy nőnek születtem), de minden más alkoholos italt utálok.


Most aki azzal jön, hogy 2-5-10-X sör után már egy nő undorító, annak közölném, hogy egy pasi is az.


Tehát ne ez legyen az indok.


A kérdés az, hogy ha egy normális társaságban egy nő megiszik 1, maximum 2, vagy valami extra oknál fogva 3 doboz sört (időtartalamtól függően), miközben egy pasi a tizediket bontja, akkor miért a nő a fura, a kakukktojás?


2016. szept. 14. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem gáz, ne foglalkozz velük.


"Illetve a sör a pasiknak."

Ebben meg én vagyok a kivétel, nem szeretem a sört.

2016. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Hogy lehet egyáltalán sört inni? Ihatatlanul keserű. Inkább ízesített akkor már.
2016. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Pont a kerserű íze miatt szeretem.

Van aki issza és közben fintorog, és nem értem, hogy miért.

Amit nem szeretek azt nem fogom divatból inni.


Ezért sem jöhet szóba a többi ital nálam.

Főleg nem a nagy százalékosok.

2016. szept. 14. 20:25
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Társaságban ihat, de úrinő egyedül, önmagában nem iszik sört.
2016. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindkét nemtől gáz... Megfelelési kényszeres itt már mindenki, azért isznak, mert ,,a társadalom is elvárja." Pfff...
2016. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

amúgy az mióta társadalmi elvárás,hogy a nagy melegben jó elkortyolni egy hideg sört,vagy a nap végén elmélázva meginni?

ne vicceljünk már.

kérdező csajszi-egészségedre!

2016. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
#6 Lehet vizet is inni.
2016. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenen gáz mindenki azt iszik amit szeretne. Ahol én eddig emberekkel iszogattam soha senki nem reagált így arra h egy nő sört ivott volna még arra se ha valaki citromos ,,sört" ivott vagy hogy akármit is ivott volna. Az tényleg más ha valaki mocsár részegre issza magát. Igyál amit és amennyi tetszik te tudod mi jó neked nem más
2016. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz. A többséget nem érdekli, hogy mit iszik a másik.

Akármikor iszok társaságban, van olyan nő, aki sört iszik. Senki sem teszi szóvá. De ha körülnézek a szórakozóhelyeken, kocsmákban, akkor egy csomó csajt látok sörrel.

Eddig minden barátnőm szerette a sört, ittunk együtt is. Semmi probléma nem volt a dologgal.

2016. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
fura helyekre jársz.. eddigi összes társaságban ahol megfordultam életem során, totál senkit se érdekel, hogy a nők épp mit isznak, nem kivétel ezalól a sör sem.. szal lehet szimplán túl sznobokkal veszede magad körül..
2016. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!