Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől nő egy lány?

Picoka92 kérdése:

Mitől nő egy lány?

Figyelt kérdés
Nalatok ki szamit mar nőnek es nem lanynak? Korhoz kotod csak, (ha igen hany ev) vagy egyeb tenyezokhoz is? Pl onallosag, munkahely, ferj, gyerekek...?
2016. szept. 16. 22:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jah. Elmegy otthonrol bulizni egy nő, mire odaer lany lesz belole, mert legurit par kort. Masnap persze ismet egy no kel fel es megy a munkaba...
2016. szept. 19. 16:02
 12/13 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, hogy ez irónia volt, vagy komoly. Bulizni nem nagyon járok, ha mégis, akkor nyilván pénteken vagy szombaton, akkor meg másnap nem megyek munkába. Bírom a piát, pont azért, mert gyakran iszok, általában nem viselkedem másképp. Max filozófusra iszom magam, nem ribänccá. Vagy nem tudom mit akartál jelezni az előző hozzászólással. Ha valaki nem absztinens, és ne adj Isten még bulizni is szeret, az már nem Nő? Egy Nőnek kizárólag a konyhában a helye, vagy a szülői értekezleten?
2016. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
En nem komolyan gondoltam. Csak atirtam egy peldara azt, ahogy sokan velekednek a no-lany kulonbsegekrol. Hogy akkor szerintuk ez igy van?
2016. szept. 22. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!