Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiám van és...

Szociális fóbiám van és mániás depresszióm is és néha úgy érzem már nem bírom és véget akarok venni mindennek. Hogyan gyógyulhatnék ki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos,aki elküld psichiátriára,aki ir fel gyógyszereket,és MEG FOGSZ GYÓGYULNI! (sokan vannak ilyen betegek,nem egyedi ez sajnos!)
2012. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a pszichiátriát már megjártam még most is járok gyógyszert is kaptam rá de teljesen leépít
2012. febr. 18. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt a lapot most találtam. Érdemes olvasgatni.

2012. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, mennyit segítek vele, de érdemes egy kutyust beszerezned. engem is felvidított rosszabb napjaimon, igaz, nem vagyok depressziós. aztán ott a lehetőség, hogy elkezdesz futni. próbáld ki.
2012. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én is ilyen vagyok,a citapram adagomat felemelte 30-ról 60-ra mert nem sokat segített.mellé meg a rivotrilt szedem.csak fogyok meg sokszor van hasmenésem.lehet hogy orvost váltok.te mit szedsz?
2012. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Paroxetin ratiopharm, kezdtem fél szemmel, aztán egy egész és most már pár hónapja másféllel szedem.
2012. febr. 19. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha önkéntes munkát vállalnál egy lovardában?
2012. febr. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!