Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az új szokás, hogy...

Mi ez az új szokás, hogy facebook chaten nem válaszolnak az emberek vagy csak fél óra múlva?

Figyelt kérdés

Látom hogy online van mert csoportokba kommentel, az üzenetet meg direkt nem nyitja meg, hogy ne jelezzen vissza a facebook hogy látta. És aztán fél óra múlva kijelentkezik és mobilról facebookozik tovább.

Ez a rosszabb. A jobb, amikor képes válszolni, csak egy 10-15 percet várni kell a válaszára chaten.

Miért csinálják ezt az emberek?


2014. szept. 10. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, és én sem értem. :D

Én csak annak nem nyitom meg az üzenetét, akit nem kedvelek, vagy nincs épp kedvem válaszolni.

2014. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyszerre 10 emberrel beszélgetnek, plusz kommentelnek a csoportokba, meg minden vackot lájkolni kell, amit a Juli meg a Béla is megosztott, így mire eljutnak az üzenetedig, eltelik 20 perc.
2014. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!