Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Naponta szenvedek az osztályom...

Naponta szenvedek az osztályomtól. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az osztályközösség borzalmas, a legtöbb társam bunkó. Ha nem olyan vagy és úgy viselkedsz, mint ők, akkor gúnyolnak, kiröhögnek, piszkálnak. Én szeretek tanulni, de így szenvedés számomra az iskola. 2 évem van még, de ez egy örökkévalóságnak tűnik. Mit tehetnék?

2016. szept. 20. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért voltam én is magántanuló,és úgy még jobban tanultam,nem idegesített senki.
2016. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vagy megszoksz vagy megszöksz csak van egy hasonló gondolatmenetű osztálytársad akivel tudnál haverkodni és megkönyítené az életed,de ha nincs és tényleg kínzás és szenvedés bejárni ami lassan a tanulásod és az érzéseid rovására megy akkor másik osztályba/iskolába kell menni lehetőleg jobba ha jó tanuló vagy,mert ahogy olvasóm középsulis lehetsz és éretségire nagyon sokat kell készülni,de így valjuk benemnagyon fog sokminden megragadni az anyagból mert hiába adják le a dolgot ha mindvégig azon katogsz hogy-hogy tudnál beileszkedni vagy hogy miért csúfolnak. Szóval a tanácsom ha anyira rossz a helyzet hogy már kínzás suliba járni sürgősen keress szüleiddel egy újjat mert hogyha ez tovább folytatódik akkor maradandóan fogsz sérülni amit majd nehezebben lehet kiküszöbölni. Sok sikert ugyv 17f. :)
2016. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az én osztályom sem jó, a menők mindenkit elnyomnak, a lúzerek viszont nem olyanok, mint én, azért sokáig én sem találtam a helyemet az osztályomban. De az idő ezt megoldja, vagy ha nem, semmi vész, mert ha tanulni szeretsz, akkor ne foglalkozz a többiekkel, valószínűleg a te értelmi szinted jóval a társaid fölött helyezkedik el. Ha nagyon elfajul a helyzet, akkor vagy légy magántanuló (már ha a szüleid megengedik) vagy válts iskolát. Nem kell rosszabb suliba menned, csupán egy másikba, ahol lehet, hogy jobb a közösség, legfeljebb 2 év múlva úgyis végzel, utána meg mész egyetemre/fősulira, ahol úgy sem fog senki csesztetni, mert ott már mindenki magával van elfoglalva. :)

15L

2016. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem járj el karatéra aztán verd szét őket de úgy hogy vérezzenek a férgek mert ezek másból nem értenek. Engem több éven bántalmaztak ezért is jártam karatéra hogy végre bosszútállhassak ezeken a mocsadékokon és végül sikerült is. Egyik nap úgy szétvertem az összeset hogy az egyiknek a bordálya tört el a másiknak a keze a harmadiknak az orra és a kulcs csontja.
2016. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne tűrd, hogy megalázzanak, ha nincs más megoldás vágd pofán a szemeteket, de csak úgy, hogy ne érje őket maradandó károsodás, vagy szólj nekem, ingyen szétcsapom őket.
2016. szept. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
semmiképp ne hagyd magad ! ha más nem szolj a szülöknek, de ha teheted te állj ki saját magadért, 1 kis bátorság, és már is tisztelni fognak
2016. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!