Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melltartó nélkül?

Melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
Régen mindig a legpush up-osabb melltartókat vásároltam meg magamnak aztán rátértem az egyszerű push up nélküliekre de nyár eleje óta már egyáltalán nem hordok. Nagyon zavart mindig is, de azért hordtam, mert azt hittem ezt így kell, ez a normális, a nőknek kötelező ruhadarab. Aztán utánaolvastam és egyáltalán nem egészséges. Mit gondoltok arról, ha egy nő nem hort melltartót? Van köztetek ilyen?

2016. szept. 21. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

"Mit gondoltok arról, ha egy nő nem hort melltartót?"

Végre valakinek van agya.

2016. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Mit gondolok róla? Tök jó.
2016. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kötelező melltartót hordani, pláne nem push-up verziót, ha nincs rá szükséged, tök jól teszed. Nekem D-s kosárral nagyon kényelmetlen, ha nem veszek fel semmit, a melltartóra pedig nagyon figyelek, hogy kényelmes és megfelelő méret legyen (push-up-ot persze nem hordok, akkor kiesnek a csecseim még a legszolidabb ruhából is). Viszont ha kisebb melleim lennének, én is maximum egy topot hordanék a ruha alatt melltartó helyett.. Nincs jobb érzés annál mint amikor munka után hazaérek és ledobhatom a cicibörtönt :D
2016. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is utálom, de hordom. Muszáj. Ha nem hordanám, átlátszik a mell körvonala, vékonyabb cuccokban a mellbimbó is. Olyan helyen dolgozom, hogy ezt nem lehet.

Munkán kívül próbálkoztam, de úgy bámultak az utcán, hogy inkább maradok a melltartónál. Pedig nem látszott át a felsőm, nem volt kivágott, semmi, csak hát látszott, hogy nincs rajtam melltartó.

Egyébként semmi bajod nem lesz tőle. Én csak azért nem mászkálok nélküle, mert nem merek.

2016. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
77%

Semmi baj Nincs vele, ha valakin Nincs melltartó. Teljesen elfogadható, histen tényleg nem kötelező hordani.

Úgy hordod/azt hordod ami neked kényelmes, és te szereted.

2016. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Isten tartsa meg a jó szokásodat ezt gondolom róla ...
2016. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Na, kedvezel a perverzeknek.


Az nem igazság, hogy nem egészséges. Hülyeséget ne mondj.


Meg nyilván E-s mellekkel ezt nem lehet megcsinálni. De mondjuk minden boltban olyan picik a melltartók, hogy nézem, hogy akinek ekkora melle van, az minek hordja? Pláne úgy, hogy a melltartó 3/4-e szivacs...

2016. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Red Vixen, az agyacska meg a cicicske közt ilyen összefüggés van? Jujcsi, és ez neked tetszik? Akkor csakis az lesz, amit a nyomorékocska Red Vixen mond.


Hogy lőnéd magad főbe.

2016. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező: Már rég nem hordok csak ha olyan helyre megyek és olyan ruhát veszek föl amihez nagyon kell.


7.: Mielőtt más véleményére azt mondod, hogy nem igaz legalább olvass utána.

a) A melltartó (benne van a nevében): tart. Méghozzá izmokat, amik így nem dolgoznak, tehát satnyulnak.

b) A melltartók nagy részének csatja van, méghozzá a gerinc mellett, ami állandóan irritálja a gerinc melletti kis izmot, ami ettől összehúzódik, tehát valahol a szervezet kiegyenlít és egy másik izom nyúli, így akár egy kismértékű gerincferdülés is kialakulhat.

2016. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom kis melleid vannak, naggyal ezt nem tudnád ilyen könnyen megtenni.

Vitatott, hogy melyik az egészséges, ha hordasz, vagy ha nem. Minden esetre érdemes megnézni az afrikai törzsekben élő 30 feletti nők mellét, akik a melltartót hírből sem ismerik, egy kis túlzással a térdeiket verdesi a mellük.

2016. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!