Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melltartó nélkül?

Melltartó nélkül?

Figyelt kérdés
Régen mindig a legpush up-osabb melltartókat vásároltam meg magamnak aztán rátértem az egyszerű push up nélküliekre de nyár eleje óta már egyáltalán nem hordok. Nagyon zavart mindig is, de azért hordtam, mert azt hittem ezt így kell, ez a normális, a nőknek kötelező ruhadarab. Aztán utánaolvastam és egyáltalán nem egészséges. Mit gondoltok arról, ha egy nő nem hort melltartót? Van köztetek ilyen?

2016. szept. 21. 12:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Melltartó hülyeség sok esetben, szóval szerintem ahogy neked kényelmes, úgy öltözködj! ..de az igényességre is figyelj, olyanra pl, hogy a bimbód ne vágja ki a felsődet, mert az igénytelenül tud hatni 😃
2016. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
10: Az afrikai nők "kicsit" többet szülnek és szoptatnak, mint az európai átlag. Az ő mellük attól néz ki úgy. Egyébként egy pici mell nem tud úgy megereszkedni és lógni, mint egy nagy.
2016. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sportmelltartót hordok.

Kényelmes, de mégsem szabadon vannak, pedig nekem kicsi melleim vannak (hál' istennek).


Ajánlom neked is ezt a megoldást.

2016. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!