Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Macsi Balcsin (Debrecen)...

A Macsi Balcsin (Debrecen) lehet monokiniben (melltartó nélkül) napozni, úszni?

Figyelt kérdés
Úgy mondták, hogy régebben lehetett. Ez változott, vagy nem?

2016. aug. 13. 23:49
 1/7 anonim válasza:
miért ne lehetne? bárhol lehet. Az utcán is. Csak a puncit nem szabad mutogatni, mert azért bevisznek :D
2016. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tavaly voltam legutoljára, én nem láttam bevállalós csajokat, bár 21évesen nem tudom anno mi lehetett ott, de szerintem jó ha egy évtizede lehetett ilyen.. Szerintem ez már tilos, mert nem igazán voltak ilyen nők mint te, ha meg voltak akkor mi férfiak férjként mentünk be, de nem biztos, hogy úgy is jöttünk ki.. :D
2016. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért bevállalós az, aki monokinizni akar?

Elég nagy baj, ha egy meztelen mell látványa megingatja a házasságodat!

2016. aug. 15. 07:40
 4/7 anonim válasza:
Tegnap voltam, nem sokan voltunk, de le kell, hogy lombozzalak, csak fürdőruhában lehet lenni.. :)
2016. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kérdezted, vagy tiltó tábla volt, vagy csak senki nem vette le?

Régebben hátul ez senkit sem zavart, természetes volt.

2016. aug. 21. 12:27
 6/7 anonim válasza:
Semmi olyan tábla nem volt, hogy engedélyezve lenne, szóval tiltott a nudizmus szerintem...
2016. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nudista meztelenről kérdeztem, hanem simán csak a monokiniről! (felül semmi, alul bugyi, tanga)
2016. aug. 24. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!