Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérdemlem hogy senki sem...

Megérdemlem hogy senki sem szeret?

Figyelt kérdés
Régen az iskolákban is gúnyolódtak rajtam, mert csendes, és visszahúzódó voltam. Veszekedni nem veszekedtem, azért mert nem akartam hogy még jobban megutáljanak. Volt olyan is hogy irigyek voltak rám, mert a tanárok többsége szeretett, és mert magatartásra is mindig ötöst kaptam, ami nekik nem tetszett, és hangot is adtak ennek. Volt olyan hogy kérdezgették hogy szűz vagyok-e még, mint ha lenne hozzá közük. Még egyszer az is előfordult hogy az egyikük azt mondta ne hogy ne hogy a mocskos kezemmel hozzámerjek nyúlni a cuccaihoz,mert szóltam hogy otthagyta.
2016. szept. 22. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az oka.

Én is csendes vagyok, mégsem gúnyoltak soha, és sokan szerettek is.

Törekedj arra, hogy ha új környezetbe kerülsz (másik iskola, munkahely) akkor legyél nyitott, ha valaki nyit feléd, azzal legyél barátságos.

2016. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A gyerekek gonoszak a társaikkal szemben. Ha egyiküket kifogják, akkor megy a többi utána és csoportosan megy a szidalmazás. A csendes, visszahúzódó embereket nem nagyon szeretik, főleg, ha kikezdhető. Ha nem véded meg magad, akkor jobban macerálnak. Ezen én is keresztülmentem, de úgy voltam vele, hogy csak addig tart míg nem végzek a sulival addig kell kibírnom, aztán sose látjuk egymást.
2016. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretlek! <3
2016. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De senki nem nyit felém. Amúgy meg ha vannak barátaim azok is ideiglenesek, nem védenének meg soha.
2016. szept. 22. 13:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha időnként vannak barátaid, akkor mégiscsak van, aki nyit feléd.
2016. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó, de még is elpártoltak tőlem egy "jobb" barátnőért.
2016. szept. 22. 13:57
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem erdemled meg. De rajtad mulik.
2016. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
"Régen az iskolákban" - hát igen, szokták csúfolni-gúnyolni egymást. És ma mi van? dolgozol? miért rágódsz a régi sérelmeken? És Te szeretsz valakiket??? Azok "megérdemlik"? Vagy csak úgy...mert szereted. Érdem nélkül. Az az igazi.
2016. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Megérdemlem hogy senki sem szeret?"

Azt tudod, hogy ez az a kérdés, ami hallatán az emberek 99 százaléka nagy ívben elkerüli azt, aki feltette? Mártírság, szerencsétlenség, komplexusok, pszichés gondok, talán depresszió... ezt sugározza. És azt is tudod, hogy senki nem fog megmenteni? Vagy összeszeded magad, vagy egyedül maradsz, csak rajtad múlik.

2016. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit még most is kihatnak rám ezek a dolgok, mert valamiért a munkahely, ahol dolgozom szintén ugyanez történik velem. Párkapcsolataim szintén nem sikeresek.
2016. szept. 22. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!