Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel hogy...

Hogyan dolgozzam fel hogy dobott a barátom?

Figyelt kérdés
Ő volt a mindenem,és már többen is összetörték a szívem,ez most nem hiányzott.Ilyenkor mindig össze omlok,és nehéz újra talpra állni.

2016. szept. 23. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha dobott akkor az jó is lehet, ha onnan közelíted meg, hogy nem vagy egy olyan kapcsolatban ami nem működik. Így megtalálhatod azt akivel mindenben összhangban vagy. Próbáld meg onnan nézni, hogy most kezdődik az új életed és új szerelmet találsz majd az igazit vagy csak jólérzed magad. Azért mert valakivel nem működik még nem ér véget az élet. Nagyon szerelmes voltál belé/ vagy vagy most is? Vagy csak egyszerűen a kapcsolat vége miatt vagy szomorú, mert nem akarsz egyedül lenni?

Nálam a kapcsolat vége mindig egy új kezdetet jelentett, persze nem voltam igazán szerelmes akkor és azért mondom ezt könnyebben. Én azt gondoltam mindig, ha szakitok valakivel, akit nem szeretek úgy ahogy szeretné és nem tudom megadni neki azt amire vágyik, akkor azzal jót teszek még akkor is, ha akkor fáj neki, mivel hamarabb megtalálja azt akivel a legjobb neki és aki igazán szereti. Jobb mint a bizonytalanság és a boldogtalan élet vagy, ha nem lehetsz igazán boldog.

2016. szept. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13%
Miért dobott? Neked nem volt benne részed? Te voltál hülye hogy egyvalakire építetted az életed!
2016. szept. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!