Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom akibe...

A legjobb barátom akibe szerelmes vagyok, elköltözik külföldre és nem jön már vissza soha. Hogyan "dolgozzam" ezt fel?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal (fiú) 6 éves korunk óta ismerjük egymást és csodálatos barátom volt.Most bevallottam neki ,hogy szeretem és ő is engem de fölösleges mert elmegy és a távkapcsolatot nem bírnánk.Minden nap csak sírok és ha találkozok vele legszívesebben bezárnám valahova ,hogy ne menjen el.Hogyan dolgozzam ezt fel ,hogy egy idő után ne fájjon? 19/L

2015. nov. 6. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Én azt javaslom neked, kislányom, hogy Menj utána külföldre, ne hagyd veszni, valószínűleg ő egy nagyon fontos személy (lesz) az életedben.


Fiatal vagy nagyon, irány külföld, neked is ott van jövőd, otthon csak szenvedés az élet, minden szempontból....

2015. nov. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nem kell feldolgozni, nem hal meg. Miért kell eldönteni, hogy a távkapcsolatot "nem bírnánk" - sokan erősek, hűségesek és kitartanak a szerelmük mellett távolban is...
2015. nov. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész te is vele külföldre felnött vagy .ha szeretitek egy mást .
2015. nov. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"ha találkozok vele legszívesebben bezárnám valahova ,hogy ne menjen el"


Az osztrákoknál ez bevett szokás. Pince, ablakok nélkül, vastag láncok...akár 10-20 évig is lehet valakit így tárolni.

2015. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást beszéljétek át, és találjatok egy megoldást. Költözz ki vele, vagy ne költözzön ő ki. Nincs olyan dolog amit ha akarsz nem tudod megoldani és a szerelem ilyen, ha tényleg szereted az álmaidról is lemondasz, csak vele lehess.
2015. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs ezen a világon egyetlen fiú-lány barátság sem... valaki mindig dugni akar :/
2015. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most kezdtem az egyetemet nem mehetek el.Ott pedig nem tudnám folytatni a nyelv miatt.És nem kérhetem meg ,hogy maradjon mert őt felvették az ottani legjobb egyetemre és ezt nem hagyhatja ki.A távkapcsolat meg azért esélytelen mind2-nk számára mert minden nap együtt voltunk órákat és ha így indítanánk ,hogy évete 1x látnánk egymást akkor az eleve halott.Úgyhogy tudom nem fog meghalni de mégis eltemetem magamban mert szinte soha nem fogom már látni.Mit tegyek? Hogy megnyugodjak és elengedjem?
2015. nov. 6. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a dolgokat. Mint már mondtam a karrier nem minden, de a szerelem se. Az értékrendetek szerint ha a tanulás fontosabb az érzelmeknél akkor ez van. Keress fel egy pszichológust ha egyedül nem tudod feldolgozni a veszteséget, rengeteget tud segíteni.
2015. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem hagynám a szerelmet, az a legfontosabb

- sokan túlélték már a távolságot és övék a boldogság

"Ki viszi át a szerelemet?"

2015. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Remélem, azóta minden rendben van, kedveském :))
2023. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!